Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek furcsa ha már...

Szerintetek furcsa ha már érdeklődöm a macskatenyésztés iránt?

Figyelt kérdés

Mert amikor elmentünk maine coon cicát venni akkor megfordult a fejembe hogy ha szeretem ezt a macska fajtát meg egyáltalán nagyon szeretem a macskákat, akkor miért ne tenyésszek én is felnőtt koromba?

meg már komoly elképzeléseim vannak minden féléről ami ehhez a szakmához kell és hogy miképp fogom majd ellátni őket stb... amúgy egy 14 éves lány vagyok.


2012. dec. 5. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Persze ez nem csak annyi, hogy macskákat tartasz és adsz el. Bár gondolom ezzel tisztában vagy, ha ennyire érdekel. Én is 14 vagyok, felnőtten egy szép tájjal körülvett lovas birtokon szeretnék élni. Persze ez csak egy álom, de jó, ha van egy célom, amikor egy nehéz anyagot tanulok a suliba. :)
2012. dec. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted a macskákat és van helyed, pénzed, időd, inkább a gazdátlan állatoknak segíts. Több millió gazdátlan macska van, vagy rossz sorsú, menhelyekből kevés. Ez csak én véleményem.

Egy kisebb tenyészet beindítása nem kis pénz, 1 millió Ft is lehet.

2012. dec. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem furcsa. Ennyi idősen már engem is érdekeltek az állatok. Egy menhely volt az álmom, és még mindig az :)
2012. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, amióta az eszemet tudom macskákkal szeretnék foglalkozni. 28 évesen elég sok cica fordult már meg nála, többnyire ideiglenes befogadással "tevékenykedem", és persze mindig van sajátom is. Igyekszem befogadni őket de legutóbb sajnos nagyon ráfáztam (halálos betegsége volt a cicámnak), így már csak kivizsgált fajtatiszta cicát tartok. Ha ennyire szereted őket, ajánlom, hogy szabad időben menj el önkénteskedni, ott még jobban megismerheted őket. De ha csak a Maine coon érdekel, akkor nyugodtan merülj bele a tenyésztésről szóló cikkekbe.
2012. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Off:

Utolsó:

Halálos betegsége volt a cicádnak.

Ne bánd, hogy legalább nem az utcán halt meg egyedül. Engem az se érdekel, ha beteg, ők is ugyanolyan macskák, sőt nekik még nagyobb szükségük van az emberre. Ezért maradok én mindig is a házi macskáknál.

2012. dec. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, szintén off:

Nagyon megviselt a halála, éveken keresztül minden reggel és este napi 6 gyógyszert adtam neki ami megviselte őt is.

Csodás emlékeim vannak róla, de még egyszer ezt nem merem megkockáztatni, hogy tudom, hogy hiába küzdünk mindketten :(

2012. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat(:

és igen eléggé sok pénzbe kerülhet egy ilyen beindítása.

most is szoktam tenyésztésről szóló cikkeket olvasgatni a neten. ha van időm hozzá.

és remélem egyszer sikerül.

2012. dec. 7. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem. Ha szereted csináljad.
2012. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem én már 12 éves koromban is ezen gondolkodtam :)
2012. dec. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!