Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ő fajtatiszta...

Szerintetek ő fajtatiszta brit rövidszőrű cica? Www. Kepfeltoltes.hu/view/121206/4002057_640x480_www.kepfeltoltes .hu_. Jpg

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 07:40
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy vissza lehet, nem írtál alá semmit. Vagy leütötted vaterán vagy hasonló? Akkor is meggondolhatod magad. Ha "véletlenül" született, nem kéne pénzt kérni. De véletlenül nem születik macska. A másik meg, hogy kicsinek így néz ki, felnőtt korára megnyúlik és pont olyan lesz, mint bármelyik házi macska, hisz ő is az, csak kicsit kerekebb kicsinek.
2012. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze, semmi sem kötelez. Főleg ha nem is írtatok semmilyen szerződést eddig.
2012. dec. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nem írtunk semmilyen papírt, nem is ütöttem le sehol, csak a telefonban azt mondtam, hogy kell. De aztán valaki azt mondta, hogy ez házimacska, és beleültette a bogarat a fülembe. De mit mondjak, miért nem kell?
2012. dec. 6. 13:43
 24/38 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy közben találtál másik macskát.

Lehet, hogy van benne brit vonal, de mindenképp kevés. Egy jól sikerült házi macska, vagy keverék. Mivel ismerik mind a két szülőt, nem lehet, hogy véletlenül született. Szaporítani akarták a macskát, csak nem olyan lett, amilyet vártak, mert már a szülők sem fajtatiszták, hanem fajta jellegű keverékek, akiket szintén szaporítók adtak el jó pénzért. Át akarnak vágni.

2012. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Egyszerűen megmondod, hogy házi macska 15ezerért nem kell. Bár úgyis erősködnek majd hogy de ez fajtatiszta meg minden, de ne hidd el.
2012. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem van benne brit, de nem valószínű, hogy fajtatiszta.


Itt van néhány örökbe fogadható brit keverék. Nem kiskölykök, de fiatalok mind. Felnőtt cicának ráadásul nagyon nehéz gazdát találni, úgyhogy nagyon sokat segítenél azon a cicán akit befogadnál.


[link]

2012. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Vagy nézd meg őt. Brit-sziámi keverék. Szerintem egy bűbáj. :)

[link]

2012. dec. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

nem, ez nem brit rövidszőrű. jól mondják, fajtiszta macskát még törzskönyv NÉLKÜL sem kapsz 15 ezer ft-ért. egy fajtiszta macska iszonyú jó minőségű kajákat kap, meg a szüleik is, nem vágnák hozzá valakihez csak úgy. lehet, hogy van benne brit vonal, de most egy negyedrészt brit macskáért minek kiadni 15 ezret?


ne legyél teszetosza, megmondod, hogy ez inkább házimacska, mint brit, és keresel inkább másik macskát. mi lesz, ha megharagszanak? semmi. nem ismered őket, vszeg soha többet nem beszéltek, kit érdekel, mit gondolnak? ha erősködnek, ne higgy neki, persze, nekik az az érdekük, hogy pénzt kapjanak. ne csessz el 15 ezret erre a cicára...

2012. dec. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy mindenki azt mondja, hogy nem fajtiszta, mert amúgy teljesen beleéltem magam, mert nagyon tetszik. De tényleg nem ér pénzt, mert akkor a 15 ezret rákölthetem a házicicára is, kaja formájában. Anyukám szerint egyébként brit egyébként. Ő régen ilyen cicákat tenyésztett.
2012. dec. 7. 08:59
 30/38 Vicuska87 ***** válasza:
35%

Akkor teljesen mindegy, hogy mit mondunk, ha szerintetek brit és kész!!!!

Egészségetekre!

2012. dec. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!