Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ő fajtatiszta...

Szerintetek ő fajtatiszta brit rövidszőrű cica? Www. Kepfeltoltes.hu/view/121206/4002057_640x480_www.kepfeltoltes .hu_. Jpg

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 07:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szerintem téged nem lehet meggyőzni, hogy nem brit.. :(
2012. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Nem fajtatiszta, de ha annyira tetszik vedd meg, végülis a kismacska nem tehet róla, hogy pár ezer Ft haszonért jött a világra. De ne kezd el te is tenyészteni, ivartalaníttatni kell, és a havi kaja, alom, orvosi ellátás, felszerelés is lesz majdnem 15ezer ft, úgy gondold meg.
2012. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de ha anyukád tenyésztett akkor talán tudná,hogy törzskönyv nélkül nem veszünk fajtatiszta macskát..Vagy talán ős is pár ezerért adta a kölyköket minden nélkül..
2012. dec. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Nem vettem meg végül.
2012. dec. 7. 17:51
 35/38 anonim ***** válasza:
Anyukád soha az életben nem tenyésztett, ugyan már.Ez házimacska és ennyi.
2012. dec. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Szerintem meg simán lehet brit cica, nem mind fullos már kicsiként, vannak elég sokan akik csak felnőtt korukra lesznek igazi típusos britek. Ha ő egy házimacska akkor nagy szerencséje van mert irtó jó géneket örökölt.

Amúgy úgy lehet 15 ezer egy cica, hogy nem törzskönyvesek a szülők, nem is tenyészteni vették csak mégis van kiscicájuk 'feketén'. Ilyen egyszerű. Nagy ritkán ki lehet fogni ilyen cicákat, de tény, hogy nagy körültekintés kell hozzá és nem csak azért, hogy fajtiszta-e.

2013. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
igen ez britt nekem van és a a kerek fej a testfeléptése tutu britt
2013. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
ha brit akkor elég gyarta hobbi minőségű szülőktől van. vagy csak egy jól sikerült félvér, bizonyos hasonlóság van de biztos hogy nem fajtatiszta, sőt nem is valami szép szegénykém, nem tudom azóta vettél e cicát, de csak törzskönyves cicát vegyen mindenki papírokkal (tk)
2015. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!