Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó ötlet lenne?

Jó ötlet lenne?

Figyelt kérdés
A Rex kutyaotthonban ideiglenesen örökbe lehet fogadni álltatokat. Szerintetek jó ötlet lenne egy 12 éves cicát aki nyugodtam fekszik egész nap ilyen körülmények közé hozni (megjegyezném már voltam ott simogattam a cicát ölbe,kézbe vettem szeretem): 120 nm lakás,3 emelet,zárt alom
2012. dec. 12. 16:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ok tehát ne.
2013. jan. 2. 12:38
 12/12 anonim válasza:
Szerintem teljesen fogadd örökbe... Hogyha arra a két hétre gondoznád, miért nem hozod el? Eddig is? ,,Hopp, egy gazdi, de jó, van gazdim, talán itt maradhatok, és jó életem lesz... Kartondoboz, nem igaz... visznek vissza..'' Most akkor miért tennéd ezt vele Te is? Akko még oké az ilyen örökbefogadósdi, ha nem vagy biztos benne, hogy tudsz róla gondoskodni. Ezért hát szépen elhozod, és megbarátkozol vele, és ha tényleg megy, akkor örökbe is fogadod. De így...
2014. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!