Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van a macskámmal? Már...

Mi van a macskámmal? Már kezdek parázni.

Figyelt kérdés
Már régóta megfigyeltem, hogy mikor kettesben marad velem a macska éjszakár a szobámban, akkor hosszú ideig babrálja a TV vezetékeit, meg a polc melletti hosszabbítót és körbe körbe jár nyivákolva a szobában, mintha szimatolna valami után és olyan izgatott.Máskor, mikor nem maradunk éjszakára kettesben, akkor ezt nem csinálja, még ráfognám, hogy a kisgazdáját keresi, de a vezetékeket, hosszabbítót biztos nem amiatt babrálja!Mi a frászt érezhet ilyenkor a szobámban?
2012. dec. 14. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden macskának kihívást, játékot jelentenek a vezetékek. Mi a felesleges részeit összekötegeltük, hogy semmi ne lógjon, azóta nincs ilyen gond.

Semmi baj a cicával, ez természetes. Lehet, hogy csak azért csinálja olyankor, amikor kizárólag veled van, mert tudja, hogy megengeded neki, más pedig rászól. Azért teszi mindezt este, mert a macskák éjszakai állatok, tehát akkor a legaktívabbak.

2012. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, hát az igaz, hogy ha kisgazdája itthon van, az szigorúbban rászól ilyesmiért.Én is rászólok, de tőlem nem tart annyira.
2012. dec. 14. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A szobacicáknál gyakran van, hogy estefelé rájuk jön az 5perc, ilyenkor le-fel rohangásznak, miákolnak. Szoktatok berakni ilyenkor a szobába almot? Ha be van csukva a szobába ès wc-re kell mennie, akkor is nyugtalankodik. A vezetékekkel meg mind szeret játszani. :)
2012. dec. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, akkor megnyugodtam.Már kezdtem azt hinni, lát valamit, amit én nem...
2012. dec. 15. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!