Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvigyem a cicákat az állatorv...

Elvigyem a cicákat az állatorvoshoz bolhátlanítani?

Figyelt kérdés
Már mindennel próbálkoztam, a drága frontline-nal is, de még mindig bolhásak. Ha elviszem őket az állatorvoshoz, ott tudnak velük valamit kezdeni? Illetve vajon mennyibe kerülhet?

2012. dec. 17. 02:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy jól adagoltad a Frontlinet? Mert nálunk bevált, egyébként jó a kutyás is, az olcsóbb, de abból kevesebbet kell adni.


Előtte esetleg meg kellene fürdetni, írtószeres vízben és minden kimosni, amire ráfekszik a macska.

2012. dec. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bolhátlanítás céljából nem kell állatorvoshoz vinni.Max Spray-t próbáltad?Nálunk nagyon bevált.
2012. dec. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy a Frontline nem használt. Frontline Combo-t használtad? A spray elég problémás egy macskánál, főleg télen. Állatorvos csak ad egyerősebb cseppet, de szerintem ezért nem kell elvinni. Nagyon fontos, hogy a helyüket is fújd le, meg a szőnyeget, ahol járnak. A peték kikelnek és újra fertőződnek. Ezért kell a combo, mert az a petéket is kiírtja. A fekhelyüket Bio killel, vagy Neostomosannal fújd le.
2012. dec. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. Amúgy frontline combot használtam, a lakásban pedig Bio Killt. Most vettem egy másféle ilyen nyakbacsepegtetőset, Biospotix-et, ez elvileg máshogyan írtja a bolhákat, a légzésükre hat. Meglátjuk...
2012. dec. 18. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami bolha irtó szert ajál és elmondja annak használatát.
2012. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!