Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elutazunk az ünnepekre! Mit...

Elutazunk az ünnepekre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van-e olyan "Cég" aki fizetség ellenében kimegy naponta és ellátná a cicáimat? Budapesten? Panziót nem szeretném ha nem muszáj!
2012. dec. 17. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szomszéd/barátok? Biztos szivesen megteszik, pláne pénzért.
2012. dec. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyenről, de marha jó ötlet. Ilyen céget kén csinálni. :)
2012. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a szomszéd nem lehetséges akkor is véres szemmel nézett ránk amikor a viráglocsolásról kérdeztük :D (már amennyi a függőfolyosón van)

család messze van ...... oda utazunk haza

A barátok meg nem szívesen tennék....már volt ebből konfliktus :( egyéb ötlet???

2012. dec. 17. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs több szomszéd? Egy társas házban biztos akad aki elvállalná. Ha társas házban laksz.

Ha nagyon nincs senki, írhatnál állatvédőknek, vagy felhívod őket, Budapesten biztos sok van. Vedd fel velük a kapcsolatot, valaki biztos elvállalná.

2012. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány napra mennétek el? 3-4 napra egyedül lehet őket hagyni. Több tálban vizet raksz ki, több edényben jó nagy adag szárazat és esetleg több helyre almot, mint eddig szoktál. Ha egyedül vannak, a nap nagy részében úgyis szunyókálnak. ( a szomszédok ill. barátok megkérését én nem szívesen tenném. Aki pl. nincs hozzászokva, hogy macska ill. macskák fogják várni a nyíló ajtónál, figyelmetlenül ajtót nyitva, kiszökhet a macska.)
2012. dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te vagy az, aki egy hétre utazna a szüleihez?

Ha nem te vagy és tényleg csak kb 3 napra mész, akkor otthon maradhat a macska. Legyen bőven száraz tép és víz neki több edényben.

2012. dec. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 3-4 napra mentek,akkor kibírja egyedül is.Adj jó sok vizet,meg szárazeledelt,mielőtt elindultok.
2012. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
aki egy hétre menne, az én vagyok! :)
2012. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!