Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baja a cicánknak?

Mi lehet a baja a cicánknak?

Figyelt kérdés

Reggel úgy jött haza, hogy dűlöngélt, mindennek nekiment, szétcsúsztak a lábai. Nagyon jól evett, ivott is rendesen, aludt egy nagyot, majd megint evett-ivott és most megint alszik, de a dűlöngélő járás megmaradt. Nem fájlalja semmijét. A dolgát is elvégezte, széklete és vizelete is rendben.

Délután tudom orvoshoz vinni, de gondoltam addig itt is érdeklődök, hátha tud valaki valamit mondani, hogy mi lehet a baj.


2012. dec. 21. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Faternak szülinapja van valószínű hogy meghívta a cicádat is ünnepelni.
2012. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%

BBB123

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2012. dec. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
elképzelhető,hogy mérgezett egeret evett.
2012. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondta neked, hogy nem fáj semmije? A macskák nem mondják, csak elpusztulnak. Az jó, ha eszik, de a dülöngélés már elég ijesztő. Én mindenképp orvoshoz vinném, főleg, hogy jön a hétvége meg az ünnepek!
2012. dec. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem mondta, csak végigtapogattam, mert azt hittem esetleg elütötték (ez mostanában gyakori az utcánkban) de nem jelezte, hogy így fájna valamije. Azért a macskák is jelzik, ha fáj valamijük, ha másból nem a viselkedésükből látszik. Ő "csak" tántorog, de például ugyanúgy játszik a labdájával mint eddig, csak most nehezebben kapja el, mert nem tudja teljesen irányítani a mozdulatait.

Sajnos csak délután vagy estefele tudom elvinni orvoshoz, addig marad a várakozás. :(

2012. dec. 21. 15:38
 6/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy elviszed, a mindenképp dicséretes, sokan nem teszik.

sajnos a belsősérüléseket nem tudják úgy kimutatni, mint pl. a lábtörést.

Vigyázz rájuk, bár nem tudom hogy, ha kijárós, benne van a pakliban, hogy elütik.

2012. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A cica azóta is furcsán jár, bár már javult az állapota. A doki szerint semmi baja és fogalma sincs mitől lehet ez (Uh, röntgen, vérkép minden rendben). Annyi biztos, hogy az idegrendszerével van valami baj csak nem tudjuk, hogy mi.
2012. dec. 27. 11:41
 8/8 anonim válasza:

Szegény :(

A mérgezés szerintem sem kizárható. Mindenképpen vidd orvoshoz . És írd meg ha jobban van :)

2013. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!