Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám baja?...

Mi lehet a macskám baja? Nyáladzás, étvágytalanság, elbújás.

Figyelt kérdés
tegnap még semmi baja nem volt. éjszakára kiszökött, ma délután került haza. máf akkof láttam, hogy valami nem stimmel. alig evett valamit, pedig egébként nagyomn kajás, mindig enne. beásta magát először az én paplanom alá, aztán amikof lezavartam, egy másik ágyban is ugyanígy csinált. később onnan ix le lett zavsrva, most az alomtálcájában fekszik, nem jön ki, folyik a nyála,kedvetlen.
2012. dec. 22. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
csak ötletek: mérgezés? Vagy valami fájdalom, mondjuk fogfájás?csak a nyáladzás miatt...
2012. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos hogy mérgezés, sajnos.
2012. dec. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mérgezés, úgyhogy viheted orvoshoz, különben kínok közt elpusztul.

Vagy "nincs pénzed állatorvosra"?

2012. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megmérgezték.Vidd állatorvoshoz.
2012. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vicuska87 ***** válasza:
Azonnal állatorvos, és egy helyesírási szótár!
2012. dec. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

telefonnal írtam, rájöhettél volna a helyesírási hibák típusából ítélve -.-

Azt hiszem, csak nagyon durván megfázott. A nyála azért folyhatott este, mert teljesen eldugult az orra, és a szájén vett levegőt. Ma már sikerült kicsalogatnom, evett is kicsit, ivott is. Még mindig keresi a meleg helyeket, bújna a paplan alá. De mivel oda nem engedem, a neki kitett paplanba pedig nem akar belebújni, ezért inkább az alomtálcában pihen. Azt hiszem rendbe jön, de ha rosszabbodik az állapota, akkor viszem orvoshoz. De megnyugodtam, biztosan nem mérgezés.

2012. dec. 23. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy valóban nem mérgezés, de hozzáteszem, a macskák nem igazán szoktak megfázni. A meleg helyre és az alomtálcába bújás nagyon nem jó jel, én ha tudnám, biztosan elvinném orvoshoz.
2012. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vicuska87 ***** válasza:

De könyörgöm NE KÉRDEZZ ha szerinted úgyis rendbe jön!!


Felelőtlen gazdi vagy!

2012. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Karácsonyra csak eljutottunk állatorvoshoz :P

Valóban megfázott, de most sokkal jobban földhöz vágta, mint általában. Végül azért vittük el SOS, mert már egyáltalán nem akart enni. A doki viszont rosszabbra számított, de adott neki 3 injekciót, most már nagyon jól van, teljesen rendbe jött a közérzete :) Kellemes Ünnepeket mindenkinek!

2012. dec. 25. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!