Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak velük?

Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés
Kb 3 perce mikor kinyitottam az ajtómat 3 kiscicát találtam egy dobozban,valaki itt hagyta őket. Még nagyon kicsik csak pár naposak lehetnek mert a szemük sincs kinyilva. Nem akartam ott hagyni őket ezért behoztam a dobozt a kicsikkel. Mit tehetnék értük? ilyen kicsiket mivel,hogy kell etetni?
2009. aug. 24. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
langyos cicatejjel, cumisuvegbol. Bugyolald be oket paplanba, ugyis sirnak ha ehesek. Napi atlag 4-szer esznek, etetes utan, meleg nedves vattaval dorzsold a pocakjukat hogy az emesztes meginduljoN!!!!!bar teny, hogy amig csak tejet kapnak nem igazan kakilnak.4-5 hetesen el lehet oket kezdeni szobatisztasagra nevelni, kb 9 hetesen meg az oltasok kovetkeznek.de tobb macskas honlapon talalsz ehhez hasonlo cikkeket, erdemes lenne elolvasnod egy-kettot.
2009. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elso vagyok: [link] itt egy cikk
2009. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2009. aug. 24. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha tudod még ma vidd el őket az állatorvoshoz és a biztonság kedvéért mutasd meg neki őket. Adni fog tápszert vagy felírja receptre és a patikában ki tudod váltani. Elég nehéz őket gondozni ilyen pici korban, az sem biztos, hogy meg fognak maradni sajnos:( Nagyon örülök neki, hogy vannak még ilyen állatbarát emberek mint te. Ha felneveled őket az állatorvos biztos segít gazdát találni nekik.

Sok sikert!

2009. aug. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok: 8-9 hetesen mar kezdhetsz nekik gazdit keresni, peldaul felrakhatod oket hirdetesbe, a kiscicak hamar elkelnek, tapasztalatbol mondom. Sok sikert!
2009. aug. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az állatorvos ügy is megoldva,kihívtam és kb másfél óra múlva meg is érkezik,köszönöm a segítséget :)
2009. aug. 24. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!