Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történt a cicám szobatiszta...

Mi történt a cicám szobatisztaságával?

Figyelt kérdés
Idén nyár végén befogadtunk egy fekete kandúr cicát. Akkor saccolta a doki olyan 2 hónaposnak. Semmi baj nem volt a szobatisztasággal, egyből, első naptól fogva az alomba végezte a dolgát. Kb 2-3 hete viszont majdhogynem teljesen leszokott róla. Az egsz lakást telepisili-kakilja. Mi történhetett? Az egész lakás lassan unodorító görényszagúvá válik....
2012. dec. 27. 12:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hogy milyen tápot javasolt a doki? Csak kíváncsiságból.

Jó hogy végül elvitted orvoshoz, így ha megfelelően kezeled, hosszú, boldog életet fog élni. Az én cicám húgyköves, ő is egész életében gyógytápozni fog már. A zoofast.hu-n tényleg érdemes körülnézni. Sokkal olcsóbb mint a többi helyen, főleg ha nagy kiszerelésben vásárolsz.

Lehet hogy a kaki csak a betegség okozta stressz miatt van. de így hogy kezelve lesz, biztosan helyre jön az is.

2013. jan. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
A Hill's PD Feline g/d tápját javasolta meg még egyet de arra nem emlészem most így hirtelen, le van írva minden egy papírra.Most nem igazán olvasgattam mert eltűnt a másik cicám, 16 éves...eléggé aggódóm, sose kóborol el. hideg van stb..szóval kivagyok.
2013. jan. 1. 13:27
 23/25 A kérdező kommentje:
A Hill's-ből kaptunk pár pici "próbacsomagot" szóval jelenleg azt kajolja. Holnap megyünk vissza.
2013. jan. 1. 13:28
 24/25 anonim ***** válasza:
Jajj szegény, nagyon rájár a cicáitokra a rúd. :( Remélem megkerül...
2013. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Én is nagyon remélem. :(
2013. jan. 1. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!