Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A sziámi macska jó vadász?

A sziámi macska jó vadász?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy lesz egy macska jó vadász? Ne adjak neki sok kaját, csak ami éppen elég, hogy még picit éhes legyen? Ne értsétek félre nem akarom kínozni!

2012. dec. 28. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

A macskát nem hiszem,hogy meg lehet tanítani a vadászatra.

Vidéken erre tartják őket,csak ott nem nagyon kap enni a macska,magyarul éheztetik.

Bátyámnak két sziámija van,de szobacicák,úgyhogy nem tudom,jó vadász-e.De az egyik elég ideges természetű.

2012. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Üdv.14 éves vidéki fiu vagyok mióta élek macskákközött vagyok .Attól függ hogy hogyvan tartva a macska ha szobábavan sosefog vadászni.Az előttem kommentelőnek senkise éhezteti a macskát.Játszani kell sokat vele mikor kinyitja a szemét engem is harapnak marnak de igy tanul bele,az anyja tanitja:)
2012. dec. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó,nem mindenhol éheztetik.

De egyik ismerősöm szokott lejárni vidékre,és ő azt mondja,hogy ott nem nagyon kapnak enni a macskák,és nagyon nyamvadtak,meg soványak.Igaz,azért,mert nincs pénzük rá.

2012. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ezt megcáfolom. Nekünk egy egyszerű házimacskánk van, kertes házban lakunk, kinti-benti ivartalanított nőstény cica. Soha nem volt olyan, hogy ne lett volna előtte étel, ha kedved szottyant bármikor tudott enni. 6 kg-os létére sorra fogja a verebeket meg az egereket, mindig hozná be megmutatni nekünk a zsákmányát :)
2013. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szóval hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem ez függhet a macska személyiségétől is, hogy mennyire erős benne a vadászösztön. Attól hogy falun van egy macska és nem kap enni még nem biztos h jó vadász lesz. Pl anyósomnak 3 macskája is van falun, ebből csak 1 vadászik, a másik kettő meg attól az egytől eszi el az egeret.
2013. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!