Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Enyém az egyetlen macska, aki...

Enyém az egyetlen macska, aki visszadumál?

Figyelt kérdés
Félsziámi cicám van, és folyamatosan beszél. Kis nyavalygós hangja van, különböző hanglejtésekkel válaszol, ha mondok neki valamit. Volt, hogy 4-5 másodpercig folyamatosan tartotta a hangot. Ezen kívül szavakat tanul! Azt, hogy "heló", már körvonalakban mintha ki tudná mondani. A "mama" szót egész tisztán ejti ki. Más is van így?

2012. dec. 28. 11:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Volt egy 8 éves kandúrom, ő akkor pofázott vissza mindig, ha rászóltam, mikor rosszat csinált. Pl. sunyi hangon kérdeztem tőle, hogy "miit csinálsz már megint?", akkor lapos tekintettel rámnézett és hangtalanul nyávogott vissza. Mozgott a szája, csak hangja nem volt. És hozzá a félig csukott szemmel való sanda nézés... hát azóta se volt olyan cicám.
2012. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ja, az lemaradt, hogy házi mcsaka volt csupán.

Előző voltam.

2012. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!