Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövidszőrű nőstény...

Brit rövidszőrű nőstény kiscicát keresek hobby célra! Hol találhatnék?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 10:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én a tegnapelőtt 10.15-ös hozzászóló vagyok.A hobbi célból vásárolt cica azt jelenti,hogy nem tenyészthető.Ugyanúgy megkapja a törzskönyvét,járhat kiállításra,csak 6-7 hónapos korában ivartalanítani kell.A minősége,szépsége tökéletes csak az árban van külömbség, feleannyiba kerül,mint a tenyészthető cicáké.Igenis a tenyésztő is ad el hobbi céllal cicát.
2009. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hobbi célra is vehetsz tenyésztőtől macskát, sőt, ha fajtát akarsz, akkor azt csak tenyésztőnél fogsz találni (vagy szaporítónál, de ezt hagyjuk). Olyan nincs, hogy valaki vesz drága pénzért cicát, keres neki egy ugyanolyan fajtájú párt, néha lehoz egy-egy almot és elosztogatja a kicsiket.

Ahogy pedig előttem írták: tenyésztőknél is születnek tenyésztésre, kiállításra alkalmatlan kicsik, azokra utazz, olcsóbbak.

2009. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt honnan tudom, h vki tenyésztő vagy szaporító? Azt tartom gusztustalannak, h sok házi cicát is meghírdetnek britnek!
2009. aug. 29. 12:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Menj el kiállításokra,érdeklődj az interneten.Az igazi tenyésztő t.k-vel adja cicáit,minőségi tápon nevel,egészségügyileg tesztel,szerződést köt veled,elhív a larására,hogy megnézd a cicáit és a körülményeket ahol tartja Őket.Van honlapja ahol figyelemmel kísérheted a cicái fejlődését.Ha Bp.-i vagy ajánlom,hogy menj el a Lurdy házba, szept.12-13-án lesz cicakiállítás.Ja,a tegnapi első válaszadó vagyok.
2009. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!