Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért nyávog "üresek...

A macskám miért nyávog "üreseket"?

Figyelt kérdés
Úgy nyávog, hogy nem hallani semmit. Úgy is tud, hogy hangja van! A ti macskátok is szokott üreseket nyávogni?
2009. aug. 25. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia! nyugi az enyém is szokott így:-) Nagyon fura:)
2009. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mikor még volt macskám, akkor igen. kinyitotta a száját, és nem jött ki hang a torkán. Azon nagyokat nevettem :)
2009. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindegyik macskám csinált már ilyet - aztán "rendesen" is nyávogtak. :]

Szerintem néha elmegy a hangjuk, vagy túl halkra veszik a dolgot, vagy csak mi emberek vagyunk olyan süketek, hogy nem halljuk! :D

2009. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg volt macskám többször is találkoztam ilyesmivel, de ha nem ad ki hangot akkor az általában felém irányuló köszönés volt, vagy azt akarta hogy simogassam.:)
2009. aug. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is csinál így.
2009. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi cicánk akkor csinál ilyeneket,ha valamilyen furcsa szagot talál, vagy az ablakból madarat lát. Olyan vicces, ha nagyon "idegesíti" a madár, akkor halk krepegő hangot is hallatt.
2009. aug. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a macska nyavog ureseket, mi vagyunk suketek. :/ Csak neha elfelejti, hogy mi hozza kepest "ertelmi fogyatekosok" vagyunk, es nem halljuk. :)

( Egymas kozott is szoktak igy nyavogni - sot, ha nem mergesen, felhaborodottan nyavognak, az enyemim csak igy nyavognak egymasra. Emberi mertekben nezve hangtalanul. Vicces latvany, mikor egy "hangtalan nyavogasra" vagy 5 macska kapja oda a fejet. :)

2009. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még a másik házba laktam és ott volt macskám sokszor előfordult ilyen, ilyenkor megsimogattam és elkezdet dorombolni és hozzátett egy már halható "miuw"-t.
2009. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!