Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdv! Macskaháló vélemények?

Üdv! Macskaháló vélemények?

Figyelt kérdés
Perzsa cica kerül hozzám,rendkívül magasan lakom.Mi az esélye,hogy elrágja a sima macskahálót?Lehet most kapni harapásbiztos drótbelsejűt,de jóval drágábban.Inkább ruházzak be olyanba?

2012. dec. 29. 12:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat,/kivéve az első nagyokost.../Fogalmam nincs ki az a rosszindulatú,aki itt lefelé pontozgat.
2012. dec. 29. 15:33
 12/18 Maxitabi ***** válasza:
100%

Szia,

nekem 7. emeleten trixie fekete macskahálóm van, de az erkélyem 7.20méter hosszú.. Már 3.5 éve fenn van,nem lett még semmi baja.(tehát a normál macskaháló) DE!Úgy kell feltenni, hogy felfelé-befelé legyen egy kicsi dőlésszöge, akkor nem mászik fel rá a macska!!!

(A nyaralónkban a szúnyoghálót kikaparták-rágták)

És nem is látszik egyáltalán kívülről!!

2012. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sima átlátszó verzió volt fenn az erkélyen, egyáltalán nem rágták, hozzá sem nyúltak.
2012. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mecse ***** válasza:
100%

Nekem acél szúnyoghálóm van ami a rovarokat kint, a cicát pedig bent tartja. Ezt nagyon tudom ajánlani ablakokra, én 4. emeleten lakom, az összes ablakomon ez van.


Ha cicahálót veszel akkor mindenképpen harapásbiztosat végy, mert a körmét is ki fogja rajta próbálni meg a fogát is az 100%, cicák kíváncsi teremtések.

2012. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 blackcats ***** válasza:
100%
8.-on lakunk, nálam két cica van, az erkélyen Trixi macskaháló az ablakokon tyúkketrec drótháló. Idén nyáron a nagy melegbe tárva-nyitva volt az erkély ajtó, non-stop nyugodtan dolgoztunk mert tudtuk, hogy a cicák max. biztonságban vannak (nem harapdálják a hálót pedig még csak 1 évesek múltak). Ha szúnyogháló mellett döntesz akkor csak is a fémet, mert a simát kitudják lyukasztani a karmukkal :-((( Ha a macskaháló mellett döntesz (nem olcsó, de megéri) a rögzítési pontoknál kell figyelni!
2012. dec. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Ezek a Trixie macskahálók miképp rögzíthetők? Képeken ezt sehol nem láttam. Ablakra is fel lehet szerelni gond nélkül, vagy csak erkélyre?

Jelenleg fa ablakaink vannak, de a nyár folyamán valószínűleg cserélve lesznek műanyagra, arra is lehet rögzíteni úgy, hogy ne maradjon nyoma? (albérlet)

2013. máj. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Maxitabi ***** válasza:
100%

Szia,

ezek a hálók elsősorban erkélyre valók és fúrni kell, hogy ki lehessen feszíteni ill tartson- mármint a cica súlyát esetleg. Ablakra jobb a fém szúnyogháló!

Találtam buktatott ablakra valót, a képeket nagyítsd ki

[link]

Teljes ablakra ötlet egy külön keretbe cicaháló:

[link]

2013. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Buktatott ablakunk nincs, a másik ötlet viszont tetszik, miféle szerkezettel van befogatva a keret? Úgy látom ez nem hagy nyomot az ablakon sem.

Ami inkább hátrány lehet, az a redőny, az tehet keresztbe, mert így elég szűk a hely, amivel gazdálkodhatunk. Jelenleg lehúzott redőnnyel szoktunk ablakot nyitni, de ez így sajnos majdnem olyan, mintha csukva lenne, különösen a nyári időszakban.

Elképzelhető, hogy most összeállítok valami egyszerű fakeretet fém szúnyoghálóval, vagy csirkeráccsal (nem tudom árban melyik a kedvezőbb, és melyik a megbízhatóbb), ezt felcsavarozom kívülről az ablakok és a redőny közé, mert most még fakeretesek, és biztosan cserélve lesznek, a kérdés csak az, hogy mikor. Tehát ezekért nem kár, a macerásabb majd a műanyag keretes ablak lesz, talán idén júliusban cseréltetik, de nem biztos, oda majd új hálót kell gyártanom, de azzal számolok, hogy amit most megcsinálok, azt át tudom majd alakítani, nem kell újat venni.

2013. máj. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!