Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miét pisil és kakil a kádba a...

Miét pisil és kakil a kádba a cicánk?

Figyelt kérdés
4 hónapos, de már 6 hetes kora óta szobatiszta, és mindig az alomba pisilt és kakilt. Újabban viszont bemegy a fürdőszobába, és a kádba csinálja... Tudom, akkor szokták máshol végezni a dolgukat, ha koszos az alom, de erről nincs szó, mindig ki van takaritva, akkor mitől lehet ez?
2009. aug. 25. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
az én cicám is a zuhanyba pisil, de pontosan belecéloz a lefolyóba, de mindig :) szerintem ez azért van, mert utánoz... nézi ahogy ülök a wc-n és ő is odamegy pisilni :) mondjuk kakálni még nem kakált oda :D
2009. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

az én cicám is ezt csinálja, kb egy éves kora óta. Fogalmam sincs miért alakult ez ki nála. Nekem megoldja a helyzetet, hogy hagyok egy kis vizet a kád allján.

Akármennyire is szereti a cicád a vizet, azt nem hinnélm, hogy abban szeretné végezni a nagy dolgát. Gondolj bele, sesgigérő vízbe ....-ni. :D Max pancsizik benne egyet. :)

2009. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mmmmmiiiii hohes c neeeeeee :D mondom a narancsot utálja a macska,nekem van négy azok is.
2009. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!