Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy két hónapos brit...

Van egy két hónapos brit kiscicám. Mivel etessem? Jelenleg royal canin kittent száraztápot kap. Van esetleg árban barátságosabb, de szintén jó minőségű macskatáp?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 08:10
1 2
 11/14 anonim válasza:

Én 10 hetesen hoztam el karácsony előtt a kék brit rövidszőrű cicát.

A tenyésztő azt mondta, hogy száraztápból csak Eukanuba-t és Hill's tápot adjak neki (természetesen most még kitten-t).

Konzervből meg a Animonda és Schesir konzervet ajánlották (persze itt is kitten változatot még).

2013. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Vicuska87 ***** válasza:
Nagyon kiváló ajánlat! Szárazból mehet még a Royal canin! A Schesirben nem fogsz csalódni!
2013. jan. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van a kis drágaság! :) Az elmúlt időszakban úgy vettem észre, hogy már nem eszi olyan nagy hévvel a rc-t, úgyhogy többféle táppal fogok próbálkozni, ha váltogatom, akkor nem un rá egyikre sem. Köszi, hogy írtok!

2013. jan. 7. 18:06
 14/14 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ meghaltam! :) nagyon kis drága! :))
2013. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!