Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskáitok szeretik a zenét?

A ti macskáitok szeretik a zenét?

Figyelt kérdés
Én minden este amikor gyakorlok az akusztikus gitáromon,mind az öten letelepszenek a konyhában az asztalra,székekre,és hallgatják a pengetéseimet.Még az sem zavarja őket,ha néha hamis a hang.A hangszer úgylátszik megnyugtatja őket,mert mindíg elszenderülnek rá.Még a kottafüzetemre is ráfekszenek,hiába zavarom el,visszamásznak.Pedig rockzenét tanulok,más is vett észre hasonlót?

2013. jan. 2. 23:33
 1/9 Mecse ***** válasza:
100%

Igen. Az én cicámnak nagyon hasonló az "ízlése" az enyémhez, legnagyobb részben mellém telepszik amikor zenét hallgatok, szimfonikus, dallamos vagy progresszív metál vagy rock mindig jöhet neki is, lassabb számokra szendereg.


Speed és heavy metal-t is hallgatok, a gitárszólókat mindig csípi bár azokra nem alszik csak figyel, az akusztikus művekre álmosodik el, illetve a pusztán instrumentálisakat is figyelemmel hallgatja, tempótól függően reagál rájuk.


Amit ki nem állhat és hangszer az a szaxofon, illetve a szájharmonika. A skót dudáért sincs oda, de az nem vált ki olyan erőteljes reakciót mint a szaxi meg a harmonika. Ha valami olyat hallgatok amiben ezek vannak, spurizik a szobából, ha tehetné egyszerre 3 irányba szaladna. Így hogy ne kelljen loholnia elfelé, azokat fülessel hallgatom.


Sőt vannak a médiában személyek akiknek a hangjára is mindig odakapja a fejét, pl. Kálid Artúr hangját nagyon szereti, mindig tapad a képernyőre a szeme ha ő szinkronizál valamit :).

2013. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van nekem egy zenélős ékszerdobozom, az enyém arra volt ráállva egy időben! :D Kinyitottam, nyávogott folyamatosan és dörgölőzött hozzá megállás nélkül. Aztán elmúlt a vonzalom.... De akkor is szokott figyelni, ha énekelek miközben zenéz hallgatok. Bár lehet csak azért néz, mert irtó hamis... :D
2013. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én macskám is szereti a zenét, de nem mindegyiket. Csak amikor "békésebb" hangvételű dalokat hallgatok, akkor szokott odatelepedni hozzám dorombolni.
2013. jan. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csak a macskazenét. :)
2013. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utálja ha hangos, főleg ha közben a szöveget is éneklem :) Tegnap este LGT koncert miatt sztrájkolt, mert lefeküdt a billentyűzetre.
2013. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek elvannak, de nélküle is :) Nem vettem észre ilyesmit
2013. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én párom zenész, és elég sokat játszik itthon gitáron. az akusztikus gitártól félnek :D mind2 cica félve, de azért érdeklődve nézi h mit csinál. ha erőteljesen megpengeti, akkor el is szaladnak :D
2013. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kicsi koromban volt egy ilyen zenélős kis nem tudom minek nevezzem amin forogtak a dolgok és mikor azt le játszottam a macskámnak egyből el aludt
2013. jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az én macskám a regit szereti,de a gitárunkat nem hallgatja szívesen... :D
2014. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!