Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a cicánk, mit csináljak?

Eltűnt a cicánk, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma reggelre eltűnt a 8 hónapos macskánk. A plakátoláson, facebook-on, állatmenhely felhívásán kívül mit lehet még tenni? Nagyon torkos, állandóan enne, és a reggeli időpontjában már nem volt sehol. 3 hónapja találtuk kb 100 km-re. Lehet, hogy elindult vissza? Ha befogták, és hazavitték, akkor van rá esély, hogy valaha visszajön? Amúgy egy fajtaisztának látszó cicáról van szó.

2013. jan. 5. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány?
2013. jan. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem sajnos másfél éves lánycicám tűtn el 2 hónapja,azóta semmi hír

2 éve az akkor egészséges,10 éves fiú cicám tűnt el,azóta se jött vissza

2013. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekünk két macskánk is eltűnt, sajnos nem nagyon lehet mit csinálni. :(
2013. jan. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Megelőzni lehet, ha ivartalanítva van a macska. Úgy sem 100 százalék, de jóval kisebb az esély, hogy eltűnik.

Szerintem már elfelejtette hol találtátok, nem hiszem, hogy oda ment volna vissza.

2013. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje nincs meg? Nem derült ki nekem egyértelműen abból amit írtál. Ha csak egy-két napja akkor bőven van még remény hogy visszajön.
2013. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Nekem is elveszett a kiscicam 2napja...Sari a neve es nagyon hiamyzik veletek érzek.
2013. jan. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
kan macska, reggelre tűnt el. máskor is csavargott, de ha szóltunk neki azonnal visszajött. A két ünnep között voltunk vele állatorvosnál, aki mondta, hogy még egy kicsit várjuk az ivartalanítással.
2013. jan. 5. 12:43
 8/17 anonim ***** válasza:
Ivaros kandúr esetében nem meglepő sajnos. Az hogy "reggelre tűnt el" azt jelenti hogy tegnap este még megvolt? Furcsa hogy az állatorvos azt mondta ráér még az ivartalanítás, mire kellene várni? 6 hónapos korában legkésőbb javasolt elvégezni a műtétet, még ivarérés előtt.
2013. jan. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan állatorvos, aki ki akarja várni, hogy elég nagyok legyenek a szervek, így könnyebb az ivartalanítás. Viszont ivarérés előtt sokkal jobb, főleg egy kijárósnak, életet menthet.
2013. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tegnap este 11 óra körül ment ki a házból, de akkor egyből a helyére ment aludni. Reggel fél 8-kor, mikor hoztuk volna be kajálni, már nem volt sehol :(
2013. jan. 5. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!