Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szombathelyen Dr. Varga...

Szombathelyen Dr. Varga Szilárd állatorvost hol találom?

Figyelt kérdés

Címe és rendelési idelye érdekelni, milyen orvos? Jó és rossz tapasztalatok vele kapcsolatban, vagy melyik orvost ajánlanád még?

Cicámnak


2013. jan. 9. 19:55
 1/2 Mecse ***** válasza:

Előrebocsátom hogy nem vagyok helybéli!


Gyors Google-keresés után azt találtam hogy;


Dr. Varga Szilárd állatorvos


Elérhetőségek

Cím: Nyugat-Dunántúl, Vas, Szombathely, Márton Á. u. 56.

Telefonszám: +36-94/314-368 , +36-30-268-6407


Itt egy gyakoris kérdés is róla ahol mindenki oda meg vissza van hogy milyen jó orvos :).


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__1281103-dr-va..


Több fórumon is említették a nevét, mindenhol pozitívat írtak róla, kutyások, macskások egyaránt, szóval ennyiből ítélve jó doktorkának tűnik, de mondom még egyszer nem vagyok helybéli tehát ez nem tapasztalat, csak internet alapú vélemény :).

2013. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Maxitabi ***** válasza:

A Márton Áron utcában, Oladon. A Dolgozók útján a körforgalomnál bemész Olad felé (Illés akadémia,Herrmann iskola felé) és a híd utáni első ház a bal oldalon. Ki van téve royal canin reklám. A bejárat a gyalogos kiskapun van, hátra kell menni le az alagsorba. Rendelés azt hiszem hétköznap 18-19ig(utána operál).Egyedül van, rendes nagyon és aránylag olcsó. Oltatni mindig oda járunk kutyával, cicákkal-olcsó (bár a veszettségi oltásokat (és mást sem írt még soha gépbe..)De ha SOS baj van, vagy nagyobb dolog, akkor Noé v Állatkórház - modernebb, nagyobb,jobb felszerelés, fiatalabb orvosok.

Nagyon tapasztalt,de nekem néha nem elég alapos.

2013. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!