Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol esznek macskákat az...

Hol esznek macskákat az emberek? Melyik országban?

Figyelt kérdés
Sok régi osztálytársam szerint Japánban de tudom hogy ott nem esznek macskát.. de azt hallottam hogy Olaszországban esznek macskát ma meg azt hallottam hogy Koreában van sült macska.Aki szerint Japánban esznek macskát azok ne is válaszoljanak!

2013. jan. 25. 21:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Nálatok, vagy sehol.
2013. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
De Olaszországban ettek, a háborúk idején, mert akkora volt a szegénység. Legfőbbképp a Szicíliai részeken.
2013. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kína,Korea,Vietnam.Japánok nem esznek macskát
2013. jan. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyes ázsiai országokban, Kínában biztos.
2013. jan. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kínában biztosan, sajnos.
2013. jan. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaz,és ahogy hallottam,Kínában eszik meg a macskákat.Mégpedig úgy működik a dolog,hogy összezsúfolják őket egy nagy ketrecbe.Ekkor a vendég,ha macskát szeretne enni,ő választhatja ki személyesen,hogy melyiket szeretné elfogyasztani,a továbbiakra már mindenki tud következtetni.Ott ez a macskák szomorú sorsa,amit én 100%osan elitélek!
2013. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat ^^
2013. febr. 1. 16:29
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Kínában!! Ez egészen biztos. Azok sose voltak normálisak. Nézd meg itthon is miket művelnek.

Én egyszer együtt laktam kínaiakkal és össze-vissza krehálnak, köpködnek, annyira undorítóak, nem adnak a higiéniára.

Ja és elnézést azoktól akik már ideszülettek, és/vagy magukra vennék, ez nem minden kínaira igaz persze. (csak a nagy többség)

2013. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Sőt mi több!Egy kollegám mondta,hogy beült egy kínai kajáldába,és látta,hogy a szakács úgy állapította meg az olaj megfelelő forróságát,hogy beleköpött!Na,akkor jó étvágyat.
2013. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
fúj xd na nem fogok soha kínai étterembe menni
2013. febr. 3. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!