Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol esznek macskákat az...

Hol esznek macskákat az emberek? Melyik országban?

Figyelt kérdés
Sok régi osztálytársam szerint Japánban de tudom hogy ott nem esznek macskát.. de azt hallottam hogy Olaszországban esznek macskát ma meg azt hallottam hogy Koreában van sült macska.Aki szerint Japánban esznek macskát azok ne is válaszoljanak!

2013. jan. 25. 21:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,és azok akik szeretik a thai-kínai konyhát!A fenti válaszok alapján mindenki jobban jár,ha otthon elkészíti magának az ételt.Tény,hogy ezek konyháinak a hozzávalóit mással helyettesíteni nem igazán lehet,ezért be kell szerezni.Kezdjük a wok serpenyővel,ami ugye elengedhetetlen e főzésben.Aztán ott vannak a szószok(szója,chili,feketebab,hal,osztriga),olajok(chiliolaj,mogyoróolaj,szezámolaj,de a sima étolaj is megteszi.Kaphatók ilyen szakácskönyvek pl.a Libri könyvesboltban,és abból minden hozzávalót részletesen ki lehet írni,én is ott találtam rá ezekre.Én a rizstésztát sima tésztával is tudom pótolni,és a drága marha-sertéshús helyett mindíg csirkecombot vásárolok,amit kicsontozva apróra darabolok.Olcsóbb is!Paprikát(kaliforniai),gyömbért,hagymát,paradicsomot,zellerszárat a nagyobb élelmiszer üzletláncokban(interspar)lehet kapni.De bizonyos hozzávalókat mint az ázsiai citromfű,kókusztej-krém,galangál,tofu,kaffír citromlevél,csak az ázsiai élelmiszer boltokban lehet.Egy helyet ajánlok,ahol tényleg mindent meg lehet találni.Budapest a fővám téri vásárcsarnok mellett van egy ázsiai élelmiszer bolt.Én régóta odajárok,és tényleg minden van ott ami egy thai-kínai konyhából nem nélkülözhető.
2013. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszi a konyha tippeket Utolsó :D amúgy facen ismerek egy csajt (fake) aki azt írta hogy volt japánban és ott az egyok étteremben az étlapon volt macska is.. azt akarja hogy elhiggyem -.-
2013. febr. 7. 14:24
 13/14 bocipulman válasza:
0%

Nem ez volt a kérdés:Hol esznek macskákat az emberek? Melyik országban?


A szájukon át és ott ahol élnek!

2017. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Kína
2021. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!