Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti mit tettetek volna?

Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Ma ahogy sétáltam a kutyámmal egy forgalmas út mellett, egy macska feküdt az út közepén. Én meg csak álltam, néztem, és az emberek, csak úgy elsiklottak afelett, hogy épp most ért véget egy élet. Volt egy autó, amelyik újra átment a testén. Felvettem egy kartondarabot, kivártam míg elmentek az autók, beszaladtam az útra, és lehoztam szerencsétlent. Már teljesen halott volt, nem reagált a pupillája, és nem lélegzett. Oda fektettem egy bokor mellé.


Te lehoztad volna?



2013. jan. 31. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
én egyszer találtam egy sérült kiscicát az utcán, véres volt a háta, elvittem az orvoshoz aki megállapította, hogy légpuskával hátba lőtték, adott neki injekciót és azt mondta hogyha nem tud lábra állni el kell altatni, 5% esélyt adott arra hogy újra talpra áll. Másnap már boldogan ugrált, de 1-2 hónap múlva már sajnos elszökött. Ha látok egy sérült állatot akkor nincs szívem otthagyni.
2013. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hol láttad a macskát és milyen színű volt? városra gondoltam vagy kerületet ha budapesten laksz!
2013. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sajnáltam volna,mert imádom az állatokat.Amit tettél,az nem kis dolog számomra.Le a kalappal elötted.
2013. jan. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Békéscsabán a Jókai és az Illésházi utca sarkától nem messze az út kellős közepén feküdt. A macska nagyobb része (háta, feje) szürke cirmos volt, a hasa és a lábai meg fehérek.
2013. jan. 31. 20:06
 5/6 anonim válasza:
Köszönöm a választ!! Nem az én cicám volt.. mert sajnos eltűnt és nagyon aggódunk érte :/
2013. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer meg tudtam menteni egy kiscicát. Álltam a zebránál, ő meg ott feküdt az úton. Kiszaladtam érte, pedig pont jött egy kocsi(simán áthajtott volna rajta, mivel alig lehetett észrevenni), és ott integettem neki, hogy álljon meg, amíg felszedem. Szerencsére megállt. Aztán ott álltam egy vakarék, csipás, sovány kismacskával, úgy hogy otthon már van kettő, és anyámék megölnének ha hazavinnék még egyet. De otthagyni meg nem akartam, ezért baromi lassan elindultam haza, valami csodában reménykedve. Ami meg is történt, mivel utánam hajtott egy autós aki látta a mentőakciót, és levette mi a helyzet. Elkérte a cicát, hogy pont jó lesz a fiának. Azóta is szokta gondolkodni, vajon megmaradt -e.

De apám meg már vagy 3 kutyát vakart fel az útról, és hozott haza(2 megmaradt, alig tudtuk elpasszolni őket), sőt egyszer egy elütött sünt vittünk állatorvoshoz. Szóval nekem az egész családom állat-hülye.

2013. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!