Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól tettem-e? Ti mit tettetek...

Jól tettem-e? Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés
Igyekszem mindent elmondani. Szóval egy ideje a nagymamámhoz szegődött egy cirmos cica. Mamám annyira nem szívleli a macskákat, mégis megsajnálta és tett ki neki kaját mindig. Így hát nálunk maradt. Reménykedtünk hogy kandúr, de később kiderült, nőstény. Mivel elég vadóc volt nem volt esély megfogni, és elvinni ivartalaníttatni, még mielőtt vemhesült volna. Így aztán vártunk mikor születnek meg a kicsik. Mamám nem szerette volna, hogy a kicsik itt maradjanak nekünk mikor megszülettek agyoncsapta volna őket... :((( Viszont én már korábban is terveztem, hogy nem fogom hagyni. Mivel én vettem észre elsőnek, hogy megérkeztek a kis jövevények, ezért elrejtettem őket az anyjukkal együtt, és senkinek nem szóltam róla. Nem olyan rég költöztem oda, és azért bánt a lelkiismeret, hogy hazudnom, kell nap mint nap. De nem szeretném, hogy a kicsiknek baja essen. (Egyébként 5en születtek, ebből 2 halva :( ). Az a ciki, hogy 27 éves vagyok és nincs munkám. Néha 1-1 apróság összejön, abból bejön egy kis pénz. Apám szokott még pénzt adni, de én soha sem kérem. Ő kérdezi mindig. Tehát igazándiból el vagyok tartva... Viszont neki sem mondhatom el, mert baromira kiakadna... A kicsiknek szeretnék gazdit keresni, az anyát pedig amint lehet ivartalaníttatni... Szóval ez a történet. Néhány dologban érzem hogy hibáztam. Pl. kérhettem volna nyugtatót a dokitól, hogy megfoghassam, és időben legyen ivartalaníttatva.
2011. máj. 6. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
sőt vemhesen is lehetett volna ivartalanítani
2011. máj. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jajj ez olyan aranyos. :)

Hát igen, jobb lett volna előbb ivartalanítani. Ha nem nyugtatóval, evés közben megfogni, vagy a kajával oda csábítani.

Szerintem rakd fel a netre a cicákad, hogy elajándékoznád.

Semmiképp ne hagyd, hogy bántsák őket! Jól tetted.

Aztán, ha sikerül a kicsiket odaadni, akkor ivartalanításra gyűjts pénzt, mert nemsokára megint akcióba lépnek a macsekok.

Most próbálj az anyának több, jobb minőségű kaját adni.

Remélem minden rendben lesz a kicsikkel.

2011. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól tetted, neten próbáld elajándékozni a kicsiket. És az akcióban 5000huf körül lehet a lány cicákat ivartalanítani
2011. máj. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig a jók szívják be az életet...


Szóval, próbálj valahogy a saját lábadra állni, és aztán lehet egy vagon macskád is. Egy kis plusz motiváció ez...

2011. máj. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hibáztasd magad, jól tetted!

A kiscicákra adhatsz fel hirdetést a neten és jó érzés lesz majd visszagondolni, hogy megmentetted őket:)

Az ivartalanítást én is javaslom, mire a picik elkezdenek enni (6 hetes koruk után) már lehet is.


Nekem is így történt és hihetetlen, de szoptatta továbbra is őket és mire mind gazdihoz került, segítenem kellett elapasztani a tejét:)

2011. máj. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!