Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondolnátok ha meglátnátok...

Mit gondolnátok ha meglátnátok egy pórázon sétáló macskát?

Figyelt kérdés
Pórázas macska utcán, tömegközlekedésen. Szelíd, nem ideges, könnyen kezelhető. Tömegközlekedésen a gazdi leül, a macska ekkor automatikusan az ölébe ugrik.
2013. febr. 4. 19:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem. :D Valaki írta, hogy milyen bolond és lefotózná, és eszembe jutott Luna Lovegood
2013. febr. 4. 19:37
 12/17 anonim ***** válasza:

Én olyat is láttam, hogy valaki a hörcsögét sétáltatja! Hámmal pórázon.

Ha a macskának tetszik, akkor felőlem sétáltassák, de úgy vettem észre, hogy általában nem szeretik.

2013. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát én a gazdája helyében nem örülnék neki, ha a koszos tappancsaival felugrana az ölembe...de ez már az én egyéni véleményem :) Amúgy láttam már macskát pórázon, nem botránkoznék meg rajta.
2013. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Mecse ***** válasza:

A sétáltató ember kinézete totál hidegen hagyna, nem változtat a véleményemen valakinek az öltözködése vagy hogy mennyire "elvont" (ez a szó elég pongyola).


Azt gondolnám hogy felelősségteljes gazdi az emberke aki nagyon szereti a cicáját és remek idegrendszerű állat, akivel lehet ilyet csinálni. Magamban tapsikolnék örömömben hogy a cicus megtapasztalhatja a külső világot a sok izgis szagot a sok izgis ingert, anélkül hogy bántódása esne, a gazdi vigyázó szemei előtt.


Külföldön abszolút nem szokatlan ez, csak nálunk tartunk még midnig ott hogy az emberek egy része (nagyobb része sajnos, bár örülök hogy itt nem születtek ilyen kommentek) így néz ki ha ilyet lát : O.O és eléggé gúnyosan nyilvánul meg.

2013. febr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg rengeteg dologban maradiak vagyunk,újítani kéne és behozni ide is az ilyen dolgokat
2013. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Azt, hogy a macskának több esze van valószínűleg, mint a gazdájának...
2013. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi mindennap sétálunk a macskákkal!

sajnos egyszerre kettőt nem merek kivinni,így csak felváltva!

De csak itt az utcában sétálunk!

Nagyon élvezik!

Mikor a kezembe veszem a pórázt egyből oda állnak az ajtóhoz,mert tudják hogy megyünk ki!

eleinte furának éreztem,úristen macskát sétáltatok.

De mára ez már megszokott,és a szomszédok sem néznek furcsán!

2013. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!