Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicák az erkélyen! Mivel...

Cicák az erkélyen! Mivel védhetem meg őket, ha mindenképpen ki akarom őket engedni az erkélyre?

Figyelt kérdés
Segítség! 6m széles,1 m mélységű erkélyünk van és érkezik két cica hozzánk, akiket szeretnénk kiengedni az erkélyre is. Hogy ne ugarjanak fel a korlátra (elég magasan van a lakás és leeshetnének) körbe akarom vonni az erkélyt szúnyoghálóval. Van valami jobb ötlet ennél? (mindenképpen szeretnénk, ha kimehetnének az erkélyre) Előre is kösönöm

2013. febr. 9. 15:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekünk van redőny az erkélyen. Kell is, mert nyáron egész nap befelé tűzne a nap. 3 részre bontja az erkélyt, 2-őre tettem csibehálót, gyorsan kellett és az olcsó volt. A 3.rész le van mindig engedve, de ott tudok ruhát kirázni ha kell. Az egyik rész mindig fel van húzva, van az erkélyen egy kaparófa, arra szoktak felülni a macskák és lesik a madarakat. De ahogy néztem ezekhez a macskahálókhoz amit linkeltél adnak tartozékot is, a felszereléshez, úgyhogy megéri megvenni.
2013. febr. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Macskaháló kell! (Trixie pl.)
2013. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi is beburkoltuk macskahálóval az egész erkélyt, olyan 4 méter hosszú lehetett, jó muri volt. :)
2013. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Maxitabi ***** válasza:

A macskahálót azért találták ki, hogy védje a cicákat az erkélyen.. A fressnapfból van az enyém is, 8m-es,mert 7m20 az erkély.. Három éve vann fenn,trixie márkájú,fekete-a 7.emeleten. Lentről nem is látszik! Az oldalfalra és a korláthoz van erősítve (alul nálunk nincs lyuk),felül is a betonba fúrva (én csináltam,nem volt egyszerű a 7.-en a bazi nehéz fúróval felfelé fúrni).Egy jó tanács: akkor nem másznak fel rá, ha nem függőleges, hanem a teteje beljebb van, rézsutosan, hogy lefelé-kifelé álljon egy kicsit.A cicák ui nem bírják,ha a fejük hátrébb van a mászáskor.

Legalább 13-14 ezer Ft,de kampók vannak benne,csak tipli és belevaló kell hozzá.

Mindenképpen megérte nekem a 2 cicára!!

2013. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek, főleg Tibinek!!
2013. febr. 10. 00:43
 16/16 A kérdező kommentje:
Illetőleg Maxitabinak :)
2013. febr. 10. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!