Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Te is imádod a macskád?

Te is imádod a macskád?

Figyelt kérdés

Ti is rajongtok a macskátokért?

Hozzábujtok? Puszilgatjátok? Mellétek feküdhet az ágyba?

Elfogadjátok ha néha "gonoszkodik"?/kikotorja az ételt a tálból/.

Ti is feltétel nélkül képesek vagytok őt szeretni?

Az emberekkel miért nem vagyunk így?



2013. febr. 11. 07:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a macskákat! Persze a sajátom a mindenem! Imádom simogatni, becézgetni. Kint az udvaron tartott macska ellenére szép fényes bundája van, és soha nem büdös.A nevére hallgat, sőt kimerem mondani hogy megérti azt amit mondok neki.Imád enni, mindig üresre nyalja a tányérját. Érdekes módon ő nem szokott hajnalok hajnalán az ablakba nyávogni hogy éhes. Ő nyugodtan kivárja amíg elé kerül az étel. A természete szeszélyes, elég öntörvényű cicus, de ez a jelleme is nagyon tetszik benne. Nem szoktam hozzábújni és puszilgatni sem. Sőt! Ha beengedjük a lakásba, akkor sem feküdhet be az ágyba. Amúgy már megszokta a kinti életet.
2013. febr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Puszilgatni nem igazán szoktam, csak majdnem. :D


Hozzá szoktam bújni, bár általában nem díjazza.


Az ágyba rendszeresen befekszik, betakarjuk, kuckózzuk.


Tálból még nem vett ki étel, de mi mondjuk mindenből adunk neki, amit a kajánkból kér. De a volt már, hogy a vajas kenyérről lenyalta a vajat meg belenyalt a tejeskávéba. Csak röhögtünk rajta.

2013. febr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
utálom.
2013. febr. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a cicánkat!Szoktam puszilgatni, de ő is gyakran ad puszit, megtanítottuk rá.Reggelente azzal kezdi a napot, hogy óvatosan felmászik az ágyba, megpuszilgat és odatelepedik.Szeretem babusgatni.

Nem csinál semmit gonoszságból.Ha rosszat csinál, azt csak játékból csinálja, mint például felborítja a vizes tálkáját.

Néha megharap, amikor nem teljesül az akarata.De összességében nagyon jó természetű cica.Persze, feltétel nélkül szeretem, hiszen egy állatka, ami tőlünk függ és ha néha rosszcsont, az még megbocsájtható.

Igen, az emberekkel másképp vagyok.Az embereknek kéne hogy több eszük legyen és meggondoltabban, normálisabban viselkedjenek egymással, sokuk mégsem képes .

Az állat ostobaságból lehet "gonosz", az ember szándákosan.

2013. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, aranyosak voltak, a negatív válasz nos az más oldalra tartozik.

a 4/4-es válaszoló hihetetlen, de akár én magam is lehetnék, nagyon egyforma vélemény, és gondolkodásmód, tetszik nagyon :)

2013. febr. 11. 10:30
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én nagyon szeretem a cicámat.

Párommal együtt élünk, van egy kutyánk és egy benti cicánk.

A cicus csak engem szeret, a barátomat nem. Éjszaka a kutyával együtt alszanak, együtt nőttek fel. Mindkettőt az utcáról szedtük össze,


Szoktam ölelgetni, puszit is kap, a fejére. Nagyon jó kandúr.

Belefekhet az ágyamba, imád a takaró alatt heverni. :)

Nem gonosz, ha eszem, mellém ül és vár...

A karácsonyfáról leszedte a gömböket, és a függönybe is beakadt egyszer a körme, letépte..

Szerintem a cicák nem szándékosan rosszalkodnak, ez a legtöbb emberről nem mondható el.


29/n

2013. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ilyen válaszokat olvasni :)

Érdekes, hogy a férfiak annyira nem cicapártiak.

Nem tudom miért, ezt még nem sikerült megfejtenem.

2013. febr. 11. 11:37
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a macska nem férfipárti ...

:D


29/n

2013. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én azért azt cáfolni tudom, hogy a férfiak nem szeretik a macskákat! Ott van pl a férjem... Amíg nem volt sajátunk bizony nagyon nem szerette őket. A szomszéd macskáit mindig megkergette... Azután lett egy saját macskánk...a macska mára teljesen az ujjai köré csavarta. Simogatja, ölbe veszi, ringatja, becézgeti. Amikor meg szembesítem a régi énjével mosolyogva mondja: Ez a mi macskánk és őt imádom. És a többi macskákkal sem ellenséges már. :-)
2013. febr. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sajnos az én párom nem hajlandó megszeretni a cicámat.

Mindig azt mondja nem utálja, de csak néha lehajol hozzá, végigsimítja a hátán a kezét és ennyi.

És azt sem szereti, ha felmegy az ágyra.

Szerinte a macskának a földön a helye.

Azt hiszem reménytelen eset, hogy egy pasi megváltozzon 40 felett :)

2013. febr. 11. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!