Kezdőoldal » Állatok » Macskák » FONTOS! Tápszer 1 hetes...

FONTOS! Tápszer 1 hetes kiscicának. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Lenne egy befogadott cicacsaládom ahol az egyik kicsi nyílt szájpadhasadékkal született és már 2 napos volt mikor észrevettük hogy nincs valami rendben. Szaladtunk a dokihoz aki elakarta altatni viszont én ezt csak végső megoldásnak tekintem így vettem tejpótló port(SUSA, csak ez az egy fajta volt az egész városban) és cumisüveget és azóta etettem. Meg vagyunk eszik szépen 2,5-3 óránként kéri is az ételt viszont nem nagyon hízik a testvérei már kétszer akkorák.

Esetleg rossz fajta tejpótlót használok, nagyon jól jönne egy tapasztalt cicagazdi segítsége!

Előre is köszönöm!


2013. febr. 13. 23:08
 1/2 Vicuska87 ***** válasza:
47%

Őszintén megmondom, hogy én ennek jobban örülnék: [link]

Rendelj valahonnan, valamelyik webshopból!

2013. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Néztem és hát anyagi okok miatt csak kb. 1 hét múlva tudom megrendelni, remélem nem lesz késő.

2013. febr. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!