Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Néha átjön hozzánk a szomszéd...

Néha átjön hozzánk a szomszéd macskája. Aranyos és be szoktuk engedni, de büdös a feneke; ti mit ajánlotok, mivel mossam meg?

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2012. dec. 2. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

A szomszéd macskájának a fenekét akarod mosni?

Inkább szólj a szomszédodnak,az ő dolga,hogy gondozza a macskát.Ha nem szokta fürdetni,ajálnd fel,hogy megfürdeted,de szerintem ne mosdasd a szomszédod macskáját a szomszéd tudta nélkül.

2012. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szomszéd olyan szinten igénytelen, hogy a saját macskáját nem képes megmosni, akkor igen, nyugodtan mosd csak meg. Vegyél egy olcsó cicasampont és mosd meg, de akkor pár órára hagyd bent a házban, nehogy megfázzon.
2012. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Talán az étkezésével függ össze. Mit szokott enni? Nem iszik tehet? A tejtől lehet híg széklete, amitől büdös maradhat a feneke.

Lemoshatod neki nedves törlőkendővel, vagy valamivel, hátha segít. Tiszta vízzel.

2012. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
hát ez nagyon aranyos!:)
2012. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Bocs, de belegondoltam, hogy átjön a szomszéd is...:))
2012. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves Hozzászólók! Nagyon köszönöm a válaszokat!

Először vízzel mostam meg, de az nem használt sokat. Akkor kérdeztelek meg benneteket.

Cicasampon vásárlására már nem volt időm, mert azonnal akartam elvégezni a „műveletet”. ;-) Végül egy egyszerű folyékony szappannal csináltam (és szivaccsal).

Amúgy maga a macska nem koszos. Pár napja ismerem. Még nem felnőtt cica.. Nem a közvetlen szomszédunktól jön, hanem messzebbről. Fogalmam sincs arról, hogy mivel van etetve a cicus. Nem mondhatnánk, hogy jó húsban van.

Utolsónak: remélem, hogy a szomszéd nem fog átjönni mosdatás ügyben ;-) ;-) :-)

2012. dec. 3. 11:31
 7/17 anonim ***** válasza:
63%
Biztos, hogy van gazdija? Ha nem biztos, nyakörve sincs, fogadd be.
2012. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Alaque ***** válasza:
17%
Az én macskáimnak is büdös néha a fenekük kakálás után, de általában "elmúlik". Megmossák maguknak, gondolom.
2012. dec. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igen, biztos, hogy van gazdája (aki nem nagyon törődik a cicával). Befogadni most nem tudom a cicust.


Ez a macsek is meg szokta magát tisztogatni, de akkor is büdös volt hátul. :-)

2012. dec. 3. 14:54
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, nem ártana beszerezned egy karton olcsó macskasampont...Most ez a mosdatott cica elmondja a környéken, holnap csapatostól jönnek fürdetésre..:))))


Bocsika! :))

2012. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!