Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudom meg hogy a...

Zsuzsa 67 kérdése:

Honnan tudom meg hogy a tüzelő macskám párzott?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig terhes a cica mikor látszikmeg rajta mit adjak akkor és mennyit enni?

#Párzott #nem párzott
2013. febr. 18. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Elviszed az orvoshoz, és ivartalaníttatod. Akkor megtudod, hogy vemhes e. Ezzel teszed a legjobbat a macskádnak, ha szereted, ivartalaníttatod.
2013. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi de mi szeretnénk ha lenne a macseknakkiscicája
2013. febr. 18. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:
OFF: nem terhes, vemhes (vagy népiesen hasas)ON
2013. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
előbb tanulj meg írni helyesen és gondolkodj el azon,hogy van-e értelme az életednek. gondolom nincs.puszi.
2013. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Házi macskád van? Válassz kismacskát a több millióból, akik a menhelyen várják a gazdájukat, vagy akik a bokrok alatt éheznek!

Ha törzskönyves, kérdezd meg akitől vetted, hogy ő mivel etette.

2013. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értelmes ember nincs ezen az oldalon csak olyan debilek mint a mostani válaszadók? Én feltettem egy értelmes kérdést nem akarom ivartalanitani se menhelyről kihozni én ami nekünk van cicánk azt pároztatnám és ezért kérdeztem hogy honnan tudom hogy a kandúrral párzott e ? .Nem hiszem hogy ez bonyolult kérdés lenne. MENHELYRŐL NEM AKAROK HOZNI mivel van macsekunk és azt szeretném ha neki születne cicája mielött megmütetem mivel 1x szülnie kéne
2013. febr. 19. 09:42
 7/10 anonim ***** válasza:

Fontos: egészségügyi szempontból semmi sem indokolja, hogy a cica az ivartalanítás előtt legalább egyszer szüljön.


[link]


Légyszíves olvass utána a dolgoknak, mert nagy butaságot mondtál. Ki mondta neked, hogy egyszer szülnie kell? majd jól elkap valami fertőző betegséget, pl macska aids, ennek is utána nézhetnél. Nem kell megvárni, hogy szüljön!

2013. febr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 afonyaszirup válasza:
Ha vemhes akkor a hasa lefelé irányba is gömbölyödik nem csak oldalra.
2013. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Magdi270 ***** válasza:

9 hétig tart a vemheseg


Több calciumot és kitten tápot !



A kölyköket pedig úgy tudod meg nézni hogy a csecs bimboja be van ragadva és ha 4 van akkor 4 lessz

2013. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Magdi270 ***** válasza:

És ha pároztak akkor a nősténynek be van ragadva a .....


Fiút nem tudod megállapítani

2013. aug. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!