Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele? TEgnap...

Mit csináljak vele? TEgnap előtttaláltamegy kiscicát a mezőn. Szerintem nem az anyja vitte oda, mert egy vesszőrakás tetején feküdt a halott testvére mellett. Felhívtamaz állatorvost ő aztm ondta, hogy hagyjam ott, mert biztos az anya tette oda.

Figyelt kérdés
:S Itt hagytam. Ez arét a házunk előtt van és a kiscica nagyon sírt . és reggelre a fiú kutyusom hazahozta. Este megpróbáltuk cumiból etetni, de alig evett valamit. Mit csináljak elvigyem elaltatni vagy próbálkozzak még? Kint van most egy dobozban, hogy ha mégis jönne az anyja akkormeghallja De annyira sajnálom, megszakad a szívem miatta
2009. szept. 9. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem most még riadt kicsit, nem találta az anya macskát, a tesója is elpusztult...

SZerintem sok szeretetre van szüksége, simogatásra...és ha eteted rendesen, akkor nagyon hálás lesz később érte szerintem...

2009. szept. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most olvastam utána :S Hogy 10-szer kellene etetni naponta :S Senki nem esz itthon ,hogy etesse :S Reggel elmegyünk éseste hértre érek én haza. :S
2009. szept. 9. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
59%

Elég egy cicának napi 3x enni adni...tegyél ki egy adag (egy tálka) tejet neki, azt meg elnyalogatja addig mig haza nem mentek...

Az én macskám napi 15x is enne, de nem kell túlzásba sem vinni...

Én mindíg kiteszek neki egy kis konzerv kaját, vagy kis tejet, vagy maradékot (szárazat még nem igazán) és ő azt szépen óvatosan megeszegeti....

2009. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom az első hozzászólót és kiegészítem annyival, hogy semmi féle képpen se altasd el!

Amelyik cicát ember neveli fel, később sokkal kezesebb lesz. Legyél vele türelmes.

És vidd el állatorvoshoz, hogy a szükséges oltásokat megkapja.

2009. szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Aztelfelejtettem leírni ,hogy még csukva van a szeme :( Szóval elég pici, kb egy hetes lehet :S Azértkellene neki napi tízszer tejet kapnia, persze ha már tudna enni magától akkor nem aggódnék, sőt olyan boldog lennék. Neveltem már cicát és annyira közel kerültünk egymáshoz, de sajnos ez a kislélek annyira pici :( Nem bírom nézni ,hogyszenved, mert cumizni sem akar :(
2009. szept. 9. 21:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elviszed orvoshoz, lehet hogy a doki megszánja és segít, hogy életben maradjon. Én jártam már így kiscicával, úgyhogy egy próbát megér!
2009. szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne,hogy nem az anyja rakta oda a piciket,hanem valami jólelkű gennyláda!

Az lenne a legjobb,ha találnál egy szoptatós cica mamát!Nincs valaki ismerős akinek nem rég születtek cicái és még szoptat?

Szegénykém akkor már két napja nem evett és ez egy kiscicánál nagyon nem jó...:(

És tartsd melegen!

2009. szept. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Tehéntejet ne adj neki, azt sok macska nem tudja megemészteni. Vegyél neki macskáknak való tápszert, azt vízben kell feloldani, és cumiztatni vele. Vagy vegyél laktózmentes tejet vagy macskatejet.


És ne hagyd kinn éjszakára, mert eléggé lehűl a levegő.


Bárcsak segíthetnék. Esetleg nincs valami ismerősöd, aki otthon van napközben, és tudja vállalni, amíg megtanul önállóan enni?

2009. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és még annyi, hogy evés után a hasát masszírozni kell, mert különben nem tud kakilni.


Nekem is ilyen cumiból felnevelt cicám van, az utcáról szedték fel, és mikor megnőtt egy kicsit, meghirdették. Ilyen emberbarát macskám még soha nem volt.

2009. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha csukva van a szeme ne nagyon legyen túl világos helyen.És a legjobb az neki ha minnél melegebb helyen van,szóval ne hagyd kint!!ha eddig nemjött utána az anyja akkor ezután sem fog,valószínüleg elvették tőle őket és kipakolták...Az etetést meg megoldhatnád úgy,hogy ha még nem eszik tálból,akkor szokja meg,hogy cumiból eszik és esetleg megpróbálhatnál egy hörcsögitató(egy üveg szerű valami,aminek a végén egy cső van és egy golyó benne,amit ha benyom a nyelvével-mellesleg erre egyszerű lesz rájönnie-akkor ihat) szerű valamit a közelébe hagyni,hogy amikor éhes ehessen...

Remélem nemlesz baja:D

2009. szept. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!