Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak vele? TEgnap...

Mit csináljak vele? TEgnap előtttaláltamegy kiscicát a mezőn. Szerintem nem az anyja vitte oda, mert egy vesszőrakás tetején feküdt a halott testvére mellett. Felhívtamaz állatorvost ő aztm ondta, hogy hagyjam ott, mert biztos az anya tette oda.

Figyelt kérdés
:S Itt hagytam. Ez arét a házunk előtt van és a kiscica nagyon sírt . és reggelre a fiú kutyusom hazahozta. Este megpróbáltuk cumiból etetni, de alig evett valamit. Mit csináljak elvigyem elaltatni vagy próbálkozzak még? Kint van most egy dobozban, hogy ha mégis jönne az anyja akkormeghallja De annyira sajnálom, megszakad a szívem miatta
2009. szept. 9. 21:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szegény kiscica istenem..:(

Hol laktok?

2009. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos picikém meghalt reggelre.. :( reggel még próbáltametetni de már nagyon gyenge volt..nem ismertem erőltetni ,mert csak a szájában maradt atej :( Annyira szívszorító belegondolni ,hogy neki csak ennyi jutott :( Készülgetett szegénykém és csak eddig maradhatott itt:( Valamelyik nap láttam egy műsort , arról ,hogy hogyan fejlődik az anyaméhben egy kiscica .. és így még rosszabb :(
2009. szept. 10. 20:02
 13/14 anonim ***** válasza:

sajnálom, pedig megérdemelte volna h végre rendes helyre kerüljön...de te gondolom mindent megtettél érte, csak hát már késő volt :(

Fáj a szívem érte... :(

2009. szept. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ez szomorú.

Sajnáom szegénykét.

Pedig azt hittem, hogy felépül és rendben lesz.

:(

2009. szept. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!