Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha nyers hússal etetem a...

Ha nyers hússal etetem a macskám és jobb minőségű konzervekkel, mit kapjon calcium kiegészitésként és mennyit?

Figyelt kérdés
csontos húst nem adok neki...pl 10 pörkölt nagyságú marhahús darabkákhoz milyen mennyiségben és mit kapjon mellé?
2013. febr. 28. 09:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Maxitabi ha kap pl.leonardó vagy miamor tápokat akkor adhatok neki ezt Fortan Catfortan ,mert nagyon jónak tünik vagy csak kizárólag nyers mellé való?
2013. febr. 28. 17:54
 12/19 Valletta ***** válasza:

Szerintem a BARF-nak nézz utána, vagy ha neked belefér az 3-4000 Ft/kilós konzerv, hát legyen, bár nekem a Leonardo összetétele egyáltalán nem tetszik (hús és állati melléktermékek 65%), 2000 Ft/kilóért nem gyengén rablás.


Én vagy a BARF-ot ajánlanám, vagy valami prémium száraztápot. Attól nem lesz beteg.

2013. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
gimpet multivitamin pasztáról mit gondoltok?
2013. febr. 28. 18:07
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
1 287Ft/kg. Ennyi kilója a Leonardonak, Zoofast-on. Anomindát is szoktam venni, az kb 1000Ft/ kg. Bocs, az offért, csak Vallettának írom, hogy neten vannak jó árban nedves tápok.
2013. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én adtamegy ideig gimpet multivitamin pasztát a cicámnak,szerintem jó.
2013. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Valletta ***** válasza:
Én csak felütöttem egy tetszőleges oldalt, de ezek szerint van olcsóbban is. Egyébként azt láttad már, hogy mi van a Leonardoban ilyen áron? A hús nem lenne olcsóbb?
2013. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Maxitabi ***** válasza:
100%

Azt annyira nem(elsőt,amit írtál),mert nincs deklarálva világosan,mit tartalmaz.

A vitaminokat teljes értékű tápokhoz nem ajánlják,mert a túlvitaminozás ugyanolyan mérgezést okozhat, mint a hány.Vagyis csak nyershez adj adalékokat!

Nézz utána a BARF étrendnek (angolul és németül is uaz!!

[link]

Illetve akkor inkább ezeket a kiegészítőket-főleg a kalciumosakat-a nyers etetéshez:

[link]

2013. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet kapni külön macska-kalciumot. Pl. mi a Fressnapfban szoktuk venni, kis darabokra törve szépen megeszegeti a kajába keverve.
2013. márc. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszi itt ahol én lakom nincs ilyen bolt,de rendelek kálciumkiegészitőt

calcium plusz

erre gondoltam

2013. márc. 1. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!