Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor este ha elmajszolok...

Ilyenkor este ha elmajszolok egy nyers krumplit az gáz? Jobb mint ha a gulyáslevest enném, nem?

Figyelt kérdés
most voltam kint bringázni hosszú idő után és nagyon éhes lettem. épp életmódváltás közepette vagyok de ez belefér?
2010. okt. 18. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
A nehezen emészthető nyers krumplit este?
2010. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hát ha szereted a nyers kruplit akkor jobb..:D de ha egy répát eszel meg vagy salátát az is simán belefér,az nem üli meg így este se a gyomrod az tuti:)
2010. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyers krumplit eszel? Te normális vagy? Vagy csak én vagyok ilyen korlátolt, hogy csak főve vagy sülve eszek krumplit...

Egy tál gulyáslevesbe még senki nem halt bele, ha éhes vagy, inkább azt egyél.

2010. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyitva van még a kisközért,inkább vegyél egy doboz sovány túrót estére.Edzés után úgyis fehérje kell,hogy ne legyen hiábavaló.De ha eszel 4-5 főtt tojás fehérjét,az is jó,vagy mindkettő 2-3 óra eltéréssel.
2010. okt. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

jolvan találtam répát a hűtőben:D

amúgy a nyers krumplival mi a baj? (most nem az estére gondoltam) a terhes nővérem csak azt kívánja egy nap vagy 1 kilót meg tud belőle enni...

2010. okt. 18. 20:49
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó hát nálunk már 7kor zár az összes közért:D de azért köszi a tanácsot
2010. okt. 18. 20:50
 7/10 anonim válasza:
38%
egyé nokedlit farhátta meg csirkelábat csőtésztáva
2010. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is gáz a nyers krumpli. Nem mondanám egészségesnek. Meg kell főzni vagy sütni. Amúgy a gulyásleves sokkal jobb választás. Nem kell mellé kenyeret enni.
2010. okt. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A nyers krumpli tele van mérgező anyagokkal -legalábbis a gyerekorvos ezt mondta, amikor a baba hozzátáplálásáról volt szó. Hogy a zöldségek zöme mehet nyersen, de a krumplit mindig főzzem meg, mert a nyers krumpliban foszfor (nem biztos, hogy az, de valami olyasmi, ugyanaz az anyag, ami a régi ébresztőórákban volt, azok a kis foszforeszkáló pöttyök a számoknál)van, ezért ne együk. Szóval nagyon nem jó, vagy utána méregteleníts!
2010. okt. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hmmm... én is úgy tudtam, hogy a nyers krumpli mérgező.
2010. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!