Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az lehetséges, hogy a macskána...

Az lehetséges, hogy a macskának nyomorrontása van?

Figyelt kérdés
Ma már vagy 5-ször hányt és egész nap fekszik(mindig máshol)

2013. márc. 1. 16:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Igen, lehetséges !!

És szerintem ha nem lesz jobban egy fél napon belül akkor vidd állatorvoshoz nehogy nagyobb probléma legyen !!!

2013. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Robi.88. ***** válasza:
100%
Ha nagy nyomorban él akkor lehetséges h nyomorrontása van!!!
2013. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kinti-benti macska.Bent párizsit szoktunk adni neki meg száraz kaját(a konzervet nem szereti).Ma visszük negyed 6-ra orvoshoz:)
2013. márc. 1. 16:53
 4/12 A kérdező kommentje:
Mikor hazajöttem és szóltam neki a fejét se fordította oda, de most már legalább a fejét odafordítja meg szaglássza a kaját de nem eszik(mikor én is hánytam én se kívántam utána a kaját gondolom a macska is ilyen)
2013. márc. 1. 16:56
 5/12 anonim válasza:

Persze hogy lehetséges,akinek gyomra van az el is ronthatja.

Romlottat evett,vagy elkapott vmi bacit,vagy valami.Sztem úgyis hamar meggyógyul,de ha nem vidd el orvoshoz.Jobbulást neki.

2013. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)most visszük.
2013. márc. 1. 17:20
 7/12 Vicuska87 ***** válasza:
47%

írd meg mit mondott az orvos!


Nagyon örülök, hogy elviszitek a cicust!

2013. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek mérgezésre gondoltam ,de azt mondta ,hogy annak mások a tünetei meg azt hogy holnapra már jobban lesz:D
2013. márc. 1. 20:36
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Esetleg itass vele kis kamilla teát, ha magától nem akarja, akkor tű nélküli fecskendőből kicsit nyomhatsz a szájába (persze ne litereket). :)
2013. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy nincs étvágya. A párizsit én sem enném meg semmi pénzért... Fujj már, olyan gusztustalan! Tudod te, hogy az miből van?! Inkább el sem mondom, mert a végén együtt hánysz majd a macskával. O.o Vidd el dokihoz, ő tudja, mit kell csinálni. Elég finnyás macska, ha a konzervet sem eszi meg. Adj neki tejet (ha jobban lesz), vagy házi kosztot. Az én macskám házi koszton és konzerven nőtt fel, 6 éves és eddig egyszer sem látott orvost. Ez bizonyítja, hogy a sok drága márkás kajától is lehet beteg a macska (itt nem pont a tiédre gondolok), a házi koszttól meg egészséges. Napközben egeret fog, nem hízik el.
2013. márc. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!