Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Haza fog még jönni? (lent)

Haza fog még jönni? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy 7 éves,nem ivartalanított,kerti kandúr macskám.Múlt hét elején 1-2 napig étvágytalan volt,feküdt,látszott rajta,hogy nincs jól/kimerült.A párom azt mondta,hogy csak elfáradt az udvarlásban.(Előtte jópár napig igazi kandúrt játszott,udvarolt a ház lány cicájának is,és el is kóborolt máshová).Hívtunk hozzá dokit,felírt egy gyógyszert,beadtuk,jobban lett.De csütörtök reggel eltűnt,azóta nem jött haza.Lehetséges,hogy még életben van,kóborol,udvarol,etetik,stb? Vagy tényleg beteg lett,és esetleg elment meghalni?Nagyon-nagyon aggódom miatta,és iszonyatosan hiányzik,van még remény?
2013. márc. 4. 22:18
1 2
 1/19 Kinga1995 ***** válasza:
74%

AZ enyém szökött már el, de két hét múlva hazatalált,pedig jó forgalmas környéken élek (újbudai vagyok) és panelben :-D Persze, hogy lerágtam érte a körmöm :-S De okos állatok ezek, hazatalálnak, hacsak nem történik vele valami. De ha a 4-6-os nem végzett a macsekommal, akkor semmi Ügyes állatok ezek :-D Aztán egyszer leszálltam a villamosról és ott volt a lépcsőház előtt :-D Szólítottam, egy pillanatig nézett, aztán hagyta hogy karba vegyem. Kicsit le volt fogyva de nem nagyon. Ragadozók, vadásznak ezek, még a városban is.


De lehet, h sajna most másról van szó :-( Ha egy hónapig nem kerül elő, akkor kezdj el lemondani róla, addig van remény! :-)

2013. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Reménykedj, szerintem még van rá esély! Kezdj el plakátokat kiragasztani, neten hirdetéseket kiirni. Ha pedig hazajön vidd el ivartalaníttatni, soha többet nem lesz ilyen gondod, plusz védve lesz a betegségektől amiket párzás illetve verekedés során kaphat el. Emellett levesebb lesz az utcán az éhező kóbor kiscica. A másik, hogy vannak ilyen gps-es nyakörvek. Az én cicám benti, de szerintem nagy előny ez a kintieknél. Ráadásul ha valaki látja tudni fogja hogy ez valakinek a cicája, utána néz hogy keresik-e, és nem fogadja be mint egy akármilyen kóbor macskát. Drukkolok neked!
2013. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kinga1995 ***** válasza:
73%
Miért lettem lepontozva?!
2013. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Kinga 1995 nem tudom,nekem a válaszod hasznosnak runik.
2013. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam,nem tudom miért lettél lepontozva Kinga.Hasznos volt a válaszod,köszönöm!
2013. márc. 6. 14:25
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem már úgyis jött haza cicám, hogy 1 hónapja nem láttam, szóval a remény hal meg utoljára :)
2013. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van remény. Mióta nem jön haza? Lehet hogy udvarol...

Az én macskámmal az volt hogy egyik nap ki kéretőzött és 1,5 hétig nem jött haza... Aztán már totál ki voltam hogy mi van ha valami történt vele? Mi van ha meghalt?

De aztán mikor egyik nap hazaértünk, már szinte minden reményemet elveszítve, de kinéztem az ablakon...

És ott ült az ajtóban. Először nem hittem el hogy tényleg itt van. Nagyon boldog voltam. Igaz nagyon le volt fogyva, de a lényeg hogy hazajött.

Azóta sajnos már el kellett altatni. :(  Pedig nagyon szerettem.

Szóval ne add fel a reményt!! :)

2013. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindig nagyon nagy öröm ilyen történeteket olvasni! :) Sajnos a cicám azóta sem került elő,28-án eltűnt,azóta nem láttuk..:(
2013. márc. 8. 20:25
 9/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom. És tudom milyen érzés. Ne add fel! Semmi sem lehetetlen! ;)
2013. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
sziiaa. előkerült már?
2013. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!