Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretett cicusomnak a szemétő...

Szeretett cicusomnak a szemétől a füléig egy pár cm-es csíkban ritkább a szőr. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaimat kérdeztem de azt mondták h semmi baja majd elmúlik

De aggódom miatta.

Állatorvoshoz csak úgy menni nem szeretnék azért h megnyugtasson, nem tellne rá. Persze ha mondotok valamit akkor elviszem, mert TÖRŐDÖM VELE

Ki tudnám fizetni de veletek volt hasonló?

Nem kérek vidd el állatorvoshoz, nem tudjuk látatlanban megmondani-hoz hasonló válaszokatt

Arra vagyok kíváncsi h veletek volt-e ilyen?

És ha igen mi lett belőle



2013. márc. 5. 21:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

értem

az enyém tiszta fekete...

:-)

2013. márc. 6. 13:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Az enyém is fekete :)
2013. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vakarja, akkor nincs baj. Az én cicámnak, mikor hozzánk került makacs fülatkája volt, és nagyon vakarta a fülét, füle tövét, ahol kikopott a szőr.


Több hónapnyi kezelés után, most már nem vakarja, de még mindig kevés ott a szőr. Gondolom neki is ilyen... nem fog már besűrűsödni.


Volt egyszer egy fekete macskám, annak is ritkább volt a szőre a szemétől a füléig. Nem esztétikus látvány..nem biztos hogy ez normális amúgy, én kicsit utána járok ennek... ha már így ráleltem erre a kérdésre.

2013. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2013. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

hasonló az enyém is csak egy :-)

a kép nem adja vissza rendesen de amennyit hozzáképzeltem akkor ha kicserélnénk őket első látásra észre sem vennénk

:-) :-) :-)

2013. márc. 6. 21:08
 16/16 anonim ***** válasza:
az enyémnek is ilyen volt, semmi gond nem volt vele
2013. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!