Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akinek van tapasztalata...

Akinek van tapasztalata cicahám plusz pórázzal az lécci írja meg?

Figyelt kérdés

Szeretnék egyet rendelni

linkelhettek is jókat



2013. márc. 8. 18:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt macskám s szerette. De nagyon kis korától kell szoktatni hozzá. Egyrészt hogy ne féljen semmitől sem másrészt egy tenyérnyi cicát könnyebb féken tartani mintha egy nagy indulna meg foggal körömmel s ezt szó szerint értem. Ja és nagyon kell figyelni a kutyákra mert nem szokták szeretni.
2013. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Én csak szemtanúja voltam egy ilyen akciónak. A macska szenvedett tőle, összevissza húzta, ugrott volna, de menni nem ment sehogyse normálisan.
2013. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
jöhet még
2013. márc. 8. 18:12
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
A Trixi márka megfelelő. Állítható a bősége. Saját tapasztalat alapján: csak macskahámot vegyél, ne kiskutyára valót. A macskahám a hason nincs összefogva, így ha kifordulna belőle, valamelyik része rajtamarad, elkaphatod időben. (nekem tavaly egy kiskutyahámból fordult ki az egyik cicám,és rohant el, szerencsére egy hónap után hazajött). Másikkal 3. éve mindennap lemegyünk tavsztól-télig. Felnőttként került ide, rögtön elviselte a hámot és imád sétálni. Kutyával még soha nem volt afférunk, vsz. amiatt is, mert nem fél tőlük. Simán odakocog akármekorrához és haverozik. A pórázhoz: csak olyat használj, ami nem a futtatós, mert ha több méterre kiengeded és berongyol egy bokor alá, úgy bekeveredik, hogy nem tudod kiszedni. Ha még van kérdésed, szívesen válaszolok.
2013. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
még
2013. márc. 8. 18:19
 6/17 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk is volt, az egyik cica nem bírta elviselni, állandóan le akarta venni, a másik meg egyszer kiszabadult belőle.
2013. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

18:24

A tietek trixie volt?

még jöhet

2013. márc. 8. 18:27
 8/17 anonim ***** válasza:
Hááát, évekkel ezelőtt történtek ezek a dolgok, azóta azt sem tudom hol van, de szerintem az volt.
2013. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

az enyém nagyon barátságos csak a porszívótól fél meg akkor ha mondjuk bekakilt

de remélem miután megveszem nem csalódok

jöhet még

2013. márc. 8. 18:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Kinti-benti cica volt, mikor átköltöztem vele egy 1,5 szobás lakásba, gondoltam, leviszem pórázzal, had örüljön. Feszült volt, sokszor lelapult, nem nagyon akart menni sehova, ha nem közlekedhetett fal mellett...

Mielőtt a hámhoz, pórázhoz szoktatásról papolna bárki, a lakásban már szépen jött-ment vele, észre se vette, hogy rajta van. Próbálkoztam levinni többször is, egy hétig napi 2×, végül feladtam.

Maga a hám és a póráz jó minőségű volt (Trixie).

2013. márc. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!