Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen módszerrel lehet...

Tetris kérdése:

Milyen módszerrel lehet rávenni a macskát, hogy ne hozza be az egerekett?

Figyelt kérdés

Behozott egy egeret, és eleresztette az előszobában. Az egér beköltözött a cipősszekrény mögé, és remekül elvackolódott. Papírfecnikből fészket csinált, és behordott oda rengeteg száraz kutya és macskakaját. Úgy derült ki, hogy egér lehet a cipősszekrény mögött, hogy a macska állandőan öa szekrény és a fal közötti résbe. Majd elájultam, amikor elhúztam, hogy mi lehet ott.

Sajnos az egér meglépett, és pár napra rá azt vettem észre, hogy a spejzban kiszóródott a lencse. Már sejtettem, hogy ki lehet a bűnös. Úgyhogy a macsekot szépen bezártam a spájzba, addig ki nem jöhet, amíg el nem kapja az egeret. Egy óráig bírtam, annyira nyávogott, hogy engedjem már ki.

A hétvégén az egész spájzot ki kellett rámolni, mert az egér bemászott a hűtőláda alá, és nem lehetett elérni.

Két nap alatt megrágta a lencsét, kirágta a kutyakajás zsákot, lukat fúrt a maacskakajára, kirágott 3 zacskó száraztésztát, beleszart a hagymák közé, beleharapdált az összes krumpliba. A spárgát szétcincálta, és fészket épített belőle a hűtőláda alá. Hatalmas kárt, és felfordulást okozott. Végül sikerült elkapni, és kidobni a kertbe. Megszidtam a macskát, de kétlem, hogy értette volna, hogy mi van. Már máskor is hozott be egeret, de eddig még mindig kinyírta őket. Most meg eleresztette élve. És milyen dagadt volt az az egér!!!!!

Hogy neveljem meg, hogy máskor ne hozzon be egeret?



2013. márc. 13. 16:30
1 2
 11/13 borcsi02 ***** válasza:
100%
Most olvasom, mit írtál előző, :) majdnem egy az egyben ugyanaz a jelenség!
2013. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm a válaszokat. Jelentem, a macska ezerrel alszik a kanapén, jól van lakva, meg van simogatva, egér kipaterolva, úgyhogy minden tökéletes! Ihaj-csuhaj!
2013. márc. 14. 17:23
 13/13 borcsi02 ***** válasza:
100%
És ripityom!:) Akkor mindenki a helyén van!
2013. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!