Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajtát, milyen neműt...

Milyen fajtát, milyen neműt válasszak?

Figyelt kérdés

Nagy testű kutya mellé szeretnék egy olyan cicát,

aki: nagyobb, izmosabb testű, jó természetű, barátságos, társaságkedvelő. Én egy kislány britt cicára gondoltam, de várom a véleményeket :)


2009. szept. 15. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Maine coon, pl. Neme mindegy, ha ivartalaníttatod.
2009. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy házi cica is nagyon jó, az előnyük, hogy kevésbé érzékenyek. Közöttük is van nagyobb testű, főleg a kandúrok. Az én cicám is egy ivartalanított kandúr, akit 2 hetesen mentettem meg az utcáról, akkor ő volt a legkisebb a testvérei között, ma pedig egy hatalmas macska. :) Egyébként minden cica külön egyéniség, sajnos nem lehet fajta alapján megmondani, hogy ilyen vagy olyan lesz. Vannak befogadható felnőtt cicák is, akiknél már lehet tudni, hogy milyen a természetük. Pl. itt van több gazdikereső is:

[link]

2009. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó ötlet a brit cica! Ha ivartalanítatod, akkor neme mindegy.
2009. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És ha nem szeretném ivartalanítani? Akkor a lány cica megfelelőbb lenne, nem?
2009. szept. 16. 10:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem ivartalanítod, akkor dupla annyiba kerül.
2009. okt. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!