Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a baj azzal ha mezei...

Mi lehet a baj azzal ha mezei whiskassal etetem a cicámat?

Figyelt kérdés
A macskák húsevők. Olyan táp jo aminek a húsfehérje tartalma magas. DE! Ha olyanra nincs pénz, és marad egy olcsóbb táp 4% fehérjével, - hozzáteszem az ország java a reklámok miatt ilyenekkel etetik a cicáikat - akkor mi történhet a cicával? Beteges lesz? Vagy nem nő meg? Vagy az égadta egy világon semmi nem lesz, csak neki az jobban ízlene?
2013. márc. 15. 09:20
1 2
 1/17 pékbalu ***** válasza:
11%

Nyugi, megoldható kiegészítésként csirkemájjal.

Nekünk hat macsekunk van, és nem hányják ki. :)

whiskas+párizsi+főttrizsa ezt kapják.

2013. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%

sokkal többe kerül és olyan mintha te zsíros kenyeren élnél kb finom de nem jó

egyébként beteg is lehet:húgykő allergia stb

2013. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
de baja nem lesz valszeg, hiszen mi sem halunk meg a pizzáról :)
2013. márc. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is whiskassal etetem a cicám, de nem azért, mert olcsóbb, és ezt te se hitesd el magaddal. Nemrég voltam a Fressnapfban, ahol 114ft/alutasak áron vettem a cicámnak 34% fehérjét tartalmazó tápot. Csak a gond, hogy ilyet a boltokban nem igazán árulnak. Nálunk sajnos nem vált be, a cicám nem ette meg, legközelebb megpróbálkozom más ízesítéssel.

De ha már whiskast kap, vegyél neki mellé valami premium száraztápot kiegészítésként, pl én Royal Canint szoktam venni, azt nagyon szereti a cicám:) És az sem sokkal drágább, mint mondjuk egy whiskas.

2013. márc. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
52%
mezei whiskas = egér?????
2013. márc. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

4% nem a fehérje, hanem a hústartalma. Bocsánat, nem hús, hanem állati eredetű anyag tartalom....... Ha kicsit utána néznél a neten (mivel ide feltaláltál feltételezem, tudod használni azt), akkor találhatnál a Whiskas árában (vagy legalábbis nem sokkal többért) olyan tápot, amiben még hús is van. Igaz, azt nem fél kilónként lehet megvenni, de szerintem megérné rááldozni egyszerre egy nagyobb összeget.


Például:


[link]


[link]

2013. márc. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Valaki megmondhatná már, miért a Whiskasra vagytok annyira kiakadva? A konzervek nagy része 4 % húst tartalmaz. És még azok is jobbak, mint házi maradékkal (moslék szintűvel) etetni.
2013. márc. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Amennyibe a whiskas kerül olyan konzervet veszek, amiben 50-60% hús van. Sőt fele annyiért! És abból ráadásul kevesebb kell a macskának, mert nem szemétből van, hanem húsból, tartósítószer és színezék mentes. Prémium minőségű tápnak hívják. A whiskas olyan minőség, mint a tesco gazdaságos, csak 4szer 5ször annyiba kerül és telenyomták ízfokozókkal, hogy a macska szeresse. Csak ennyi a bajom a whiskassal. Be lehet ütni a google-ba, hogy macska prémium táp és lehet nézelődni.
2013. márc. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet e baja? Ha hajlamos bármiféle betegségre, akkor semmi sem gátolja meg, hogy meg is kapja, mert vitaminhoz, megfelelő táplálékhoz nem jut. Van olyan macska is, akinek tökéletesek a génjei, bármit eszik, egészséges marad, de jobb nem kockáztatni és rendes étellel etetni az állatot, kevesebb pénzért!
2013. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

11.23

Házi maradék= moslék?

Tudod fél ország megeszi a másnapi maradékot is.

Akkor fél ország moslékot eszik? Ja embernek lehet, de az állatnak nem? Elhiszem én, hogy te még a másnapi kenyeret se eszed meg, mert az már számodra moslék! :) Csak gratulálni tudok hozzá!

2013. márc. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!