Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap előtt ivartalanították...

Tegnap előtt ivartalanították a kandúr cicámat. Elfertőződhet a sebe? Vagy ne féljek tőle?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Ne, valószínűleg jó munkát végzett az orvos, így kicsi az esélye annak, hogy elfertőződjön, pláne ha te is betartod az orvosi utasításokat.

2013. jan. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem látok rajta semmit, ami okot adna rá, csak féltem. :(
2013. jan. 31. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges aggódni, általában minden rendben zajlik. Ha mégis adódna valami, azt úgyis észreveszed rajta, és visszamehetsz vele az orvoshoz és megoldja a dolgot. Ez ma már rutinműtét, az esetek nagy részében simán megy, ha jó orvos végezte.

Csak nyugi :)

2013. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy ne nyalogassa a sebet. A néphittel ellentétben az nem gyógyító hatású, sőt. A nyáltól falósejtek keletkeznek és beduzzad a seb, nehezebben gyógyul. (nem én találtam ki, az állatorvosunk mondta a műtét után)
2013. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan pici az a seb, hogy erre nagyon kicsi az esély. Ráadásul már eltelt két nap, így szinte tuti hogy nem lesz semmi gond. :)
2013. jan. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, a mi cicánk 1- 2 napig nagyon nyalogatta után és még így sem lett semmi baja, szépen meggyógyult. Nem lesz gond.
2013. jan. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!