Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor szül már a macskám?

Mikor szül már a macskám?

Figyelt kérdés
A cicám Cili már a 4. szül. De most nagyon el húzza a szülést, hatalmas a hasa, sokat is eszik.De nem akar szülni. lassan egy hónapja ilyen nagy a hasa, és már az én szobámba fészkelődik. Ezt azt jelenti hogy nem sokára szül? Ja és egy cica átlagosan mikor szül? 3-4 hét?

2013. márc. 18. 17:08
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a szar válaszokat.

cili meg szült éppen egészségesen a kiscicáit is elajándékozzuk és elmondom: MOST MÁR IVARTALANÍTVA VAN!!! Különben meg volt egy másik cicám aki életében 8 szor szült és öregedésben halt meg. 12 évesen. (Úgyhogy baromság h meghalhat a cica a szülésben)

2013. márc. 20. 14:22
 12/33 A kérdező kommentje:

"Gratulalok!!

Ha igy folytatod,a cicad bele fog pusztulni!!

Inkabb ivartalanitsd!

Szegeny cica :( nagyon sajnalom hogy egy olyan emberhez kerult aki nem tudd semmit a macskakrol es felelotlenul tartja!!"


(ivartalanítva van!!) Ja és: Nem az én macskám hanem a tesómé ő írta ki ezt a kérdést nem én, és én meg gimis vagyok, nem tudok még a macskára is figyelni (sok a tanulás) És még valami: Nem vok állat kínzó. a családban mindenki szereti a macskát. Ja és a kis tesóm 8 éves úgy hogy kérlek ne írjatok ide durvát mert ő nézi ezeket a válaszokat! :// (ja és egy 8 éves szép hogy nem tud mindent egy macskáról)

2013. márc. 20. 14:30
 13/33 anonim ***** válasza:
75%

1 nappal szülés után ivartalanítva lett???

Kinek akarsz te ekkorát hazudni???

A macska egyébként pedig 15-20 évig él, 12 évesen nem öregségben halt meg!

Úristen, te vagy a hét kérdezője!

2013. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
82%
Mekkora sz*r válasz tényleg, hogy megmondtuk, hogy nem 4 hétig vemhesek, és hogy ne engedjétek szaporodni tájékozatlanul!
2013. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

A házban 3 macska van.

1 kandúr és 2 lány. Mikor láttuk hogy a másik lány cica már tüzel akkor elvittük ivartalanítani. És az azért nem olcsó és igen meg szült. Holnap után megy a Cili is.

És én meg tudom hogy mikor szül egy macska!! Mondom a kis tesóm írta le ezt a kérdést törölni fogom!!! Úgy hogy hagyattok nincs közötök h mikor szül a macskánk!!!!

2013. márc. 20. 19:53
 16/33 A kérdező kommentje:

3 macska az enyém

Cili nem az enyém hanem a kis tesómé Bencéé

2013. márc. 20. 21:42
 17/33 anonim ***** válasza:
77%

3 macska van a házban állításod szerint...

aztán meg leírod, hogy 3 macska a tied, de Cili az öcsédé?XD


Te hanyadjára járod az elsőt? mert ha te tényleg gimis vagy, akkor eléggé durva az, hogy ennyit nem tudsz ö9sszeadni...

3+1 az 4

2013. márc. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
12 évesen is pusztulhat el végelgyengülésben, a kinti macskák átlag életkora 4-6 év, a bentieké 14-16, a kinti-bentiek valahol e között. A 20 év már ritka és kiemelkedő. Csak így mellékesen megjegyezve... Arról nem is beszélve, hogy egyes fajták fokozottan érzékenyek bizonyos betegségekre (szív- és érrendszer, tüdő, stb).
2013. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Hadjátok már békén.

Én nekem a barátnőm IGAZÁBÓL Civa456 és tényleg sok a cicájuk. Sok kis tesójai is vannak. Am mé legyen övé az összes kis macska?! Am meg igen. Ezek szar válaszok mert minek kell 5-ször leírni azt a baromságot h "ne szaporísd" ?! Szánalom -_- És különben meg gimis, mint én. Jóvan nem tagadjuk h hülyék vagyunk. De akkor is. Nem értem hogy mivan abban ha valakinek van 4 macskája. És mivan ha van a tesóinak is?!!! Attól hogy még nem tud jól fogalmazni meg dolgokat. És akkor mivan?!!!!!!!!! Nem kell rögtön letámadni senki fejét. Nektek hogy esne????????!!!!!!!! Ő csak egy ártatlan kérdést tett fel. De rögtön mindenki neki támad. A hónap kérdezője?!!! Te meg a hónap válasz adója vagy hülye -_- És ha valaki azt írja h ne írjatok ide akkor ne írjatok ide!!!!! FOGJÁTOK FÖL!!!!!! ja és akkor mi van ha valaki nem tud mindent a macskákról? Hát itt fel teszi a kérdést. Mert ez a "gyakori kérdések és válaszok""" De lehet hogy ez már a durva válaszok. Hahóóó, van itt még egy normális ember?! Ahogy látom nincs -_- (veszekedni levélbe, nem akarok nyilvánosan veszekedni) Bunkok

2013. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Kösz Gabi de nem kell ez.

Az én fejemhez vághatnak bármit, nem érdekel. Nem vagyok sértődős haragos természetű. És igen elfogadom: HÜLYE vagyok. Na és? :D

2013. ápr. 3. 15:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!