Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor szül már a macskám?

Mikor szül már a macskám?

Figyelt kérdés
A cicám Cili már a 4. szül. De most nagyon el húzza a szülést, hatalmas a hasa, sokat is eszik.De nem akar szülni. lassan egy hónapja ilyen nagy a hasa, és már az én szobámba fészkelődik. Ezt azt jelenti hogy nem sokára szül? Ja és egy cica átlagosan mikor szül? 3-4 hét?

2013. márc. 18. 17:08
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Ha még egyszer valaki durva trágár üzenetet ír ide akkor mindenkit kibelezek. (ez komoly kibelezek majd mindenkit)
2013. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%

Istenem, hogy ti milyen kretének vagytok...XD

nem elég, hogy állattartásból, és felelősségből egyes, de még értelmesen írni sem tudtok. Amúgy, van egy olyan sanda gyanúm, hogy a kérdező, és az állítólagos barátnő egy és ugyan az a személy, és mivel a kérdezővel folytattam már igen magasröptű beszélgetést, amit közzé is tettem, és utána letagadta hogy ő írt, ezért megint közzé teszem, hogy lássák, milyen értelmi szinten jártok, és utána kapjam megint a levelet, hogy az öcsém/húgom meg tudom is én, hogy ki volt


A levelet cenzúrázom, mert a szűrőn fenn akadna egy pár szó.


Íme:


Anna Gabi

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: ma 15:56

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mikor szül már a macskám?

"3 macska van a házban állításod szerint... aztán meg leírod, hogy 3 macska a tied, de Cili az öcsédé?XD Te hanyadjára járod az elsőt? mert ha te.."

Az üzenet témája: Ribanc

Az üzenet szövege: A retkes k*rva anyádat hogy te mindig csak veszekedni tudsz!! Kis rib*nc !! Fa*zodat te féreg hagyd békén Cica456-ot mert nagy bajod lesz. kabbe a retkes apád f*szát, te rib*nc nagy írj Cicának xD (ha még egyszer oda írsz kibelezlek)

2013. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
77%
Várom a belezést...levélben leírtam, hogy hol lakom, de szerintem felesleges, mert úgyis csak egy kis szájhős vagy.
2013. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
75%
Nekem meg az a fura, hogy állítólag gimisek, de max 11 évesek lehetnek, legalábbis agyilag. Menthetetlen eset.
2013. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Gabi hülye tudom.

Én is hülye vagyok azt is tudom :)

Lehet hogy 11 évesek vagyunk agyilag. (bocs Gabi miatt elég bunkó szokott lenni, néha velem is) De nálunk ez megszokott. És már hozzá szoktam :)

2013. ápr. 3. 19:06
 26/33 A kérdező kommentje:

Suliban is ez a kibelezés megy.

Egy fiú csúfolja Gabit.

Gabi erre: Na jó jobb lesz ha este elbújsz mert elmegyek hozzád és kibelezlek. Lógni fog a beled!!

És mikor ezt elmondja persze nevetünk :)

2013. ápr. 3. 19:17
 27/33 anonim ***** válasza:
70%
Hmm, azért nálunk meg 11 évesen vicces volt azt kimondani hogy "kuki"... Meg ilyenek...
2013. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyunk cigányok.

2. Senki nem mondta ki azt hogy "kuki"

2013. ápr. 3. 21:41
 29/33 anonim ***** válasza:
Nem rólatok beszéltem, hanem rólunk.
2013. ápr. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
75%
Elszomorító, ha tényleg gimnazisták vagytok. Olyan a fogalmazásotok, beszédstílusotok, szókincsetek, mint a nagycsoportos óvodásoké. Az állat nem "szül", nem "terhes", hanem ellik, fial és vemhes (vagy a ti stílusotokban:hasas). Abszolút semmit nem tudtok a veletek élő macskákról, de nagy szájjal osztogatjátok ki azokat, akik kritikát "mernek" megfogalmazni. Vegyétek elő az általános iskolai biológia könyvet és újra olvassátok el. Azt már javasolni sem merem, hogy a neten keressetek rá a témára, mert szerintem azt sem tudjátok, honnan álljatok neki.
2013. ápr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!