Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szőrhullás elleni megoldások?

Szőrhullás elleni megoldások?

Figyelt kérdés
Az állatorvoson már túlvagyunk, nem talált semmi kivetnivalót, nincs parazita vagy más betegség, a cica kiválóan érzi magát, örökké játszik, nagyon jó az étvágya és remek kondícióban van. a cicámnak szerintem jobban hullik a szőre, mint kéne a normális vedlés során. Ugyan nem csomókban jön a szőre, de ha fésülöm, akkor sok összegyűlik, és ez így van minden alkalommal, bármikor csinálom. A hátán az aljszőr már annyira lejött a fésüléstől, hogy láthatóan ritka lett. És a tapintása sem olyan mint korábban. Mi lehet a megoldás?
2013. márc. 21. 21:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
én meg abban vagyok hogy ezek jó tápok :( köszi szépen, megfogadom a tanácsod! akkor kaja váltás és macska bérescsepp, hát remélem beválik, már nem birok a szőrrel :(
2013. márc. 23. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!