Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy kijárós...

Mennyibe kerül egy kijárós felnőtt cica éves oltása?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 14:06
 1/10 anonim válasza:
11%
Szia. Három darab cicám van, felnőtt, kijárósak, én nem oltatom őket, csak normálisan etetem, és oda figyelek rájuk. Még is szépen nőnek, semmi bajuk, szerintem felesleges oltatni.
2013. márc. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is oltatod, de legalább féregtelenítsd őket rendszeresen.
2013. márc. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem felesleges. Szeretném, hogy egészséges maradjon, másrészt kisgyerekeink vannak, és terhes is vagyok, nem akarok toxoplazmózist kapni, mikor pucolom az almos dobozát (ha nagyon hideg van, akkor lent alszik a földszinten, amúgy udvaron szeret lenni).


A hétre várom az állatorvost oltatni, és jó lenne tudni, mennyi lóvéval készüljek. Eddig nem oltattunk, mert menhelyről jött ahol kapott oltást.


Ha vki oltat, és tud kb. árat mondani, az légyszi írja meg.

2013. márc. 23. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:

itt egy árlista, persze a dolog doki függő...


[link]

2013. márc. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi
2013. márc. 23. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
A mi dokink nem mondta, hogy létezne toxo elleni oltás, pedig 6 éves a cicánk és eddig minden oltását megkapta.
2013. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát azt nem tudom én sem, de a régi és a mostani védőnőnk is azt mondta, hogy oltott, egészséges macskától nem kaphatok toxoplazmózist.

De mindegy is, hiszen nemcsak ezért kell az oltás, hanem mert szerintem már lejárt, amiket a menhelyen kapott (1 éve).

2013. márc. 23. 16:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Orvosa válogatja az árat.Féregtelenítőről se feledkezz meg.Ha régóta élsz macskával akkor már áteshettél a toxoplazmán.Az emberek hamarabb kapnak toxot kertészkedésnél és nyers hústól mint macskától.
2013. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Számomra is hihetetlen, de nem estem még át a toxoplazmán. Pedig mindig volt macskám, és kertészkedem is.

De mégis mindig negatív lett a toxo teszt a terhességek során, és most is.

2013. márc. 23. 22:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha vki rábukkan még a kérdésemre, és hasonló infóra van szüksége, akkor megírnám, hogy 9000 Ft-ot kért az orvos végül. Teljesen baráti ár, és házhoz is jött! :)
2013. márc. 26. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!