Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A 1/2hónapos kiscicánk....

A 1/2hónapos kiscicánk. Mennyi idős korátol ehet felnött cica konzervet? Szárazat?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
1 éves koráig kell(ene) junior kaját ennie, de én volt hogy hamarabb is adtam neki már felnőtt kaját. Vagyis beleevett a nagycicák kajájába is. Nincs tőle semmi baja. Bár én házi koszot is adok a cicáimnak mert szeretik (tojás, virsli, leves, szalámi, kenyér, főzelék).
2009. okt. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jól írtad: 1/2 hónapos a cica? Mert az azt jelenti, hogy két hetes, alig nyílt ki a szeme, és még szopnia kell!
2009. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen 1/2 hónapos,tudom hogy neki még az annyára lenne szüksége de azért nincs vele mert magára hagyta és nem szoptatta.Már nem annyira picike játszik szaladgál és kezd rászokni az alomra is.
2009. okt. 18. 10:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Még tejjel etesd, aztán lassan térj át kölyökeledelre. Én majdnem két hónapos korukig adtam nekik a laktózmentes langyos tejet (nem kell cicatejet venni, mert az drága, jó a mizo laktózmentes tej is). Egy éves korban érik el a cicák a felnőttkort, addig elvileg kölyökkaját kell nekik adni. Szárazeledelt és konzerves eledelt is találsz olyant, ami kölyöknek való.
2009. okt. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!