Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a jó macskaeledel? A...

Melyik a jó macskaeledel? A Whiskas jó?

Figyelt kérdés

Olvastam itt, gyakorin, hogy sokan panaszkodtok a Whiskasra. Nekem azonban semmi bajom nem volt vele - három cicám volt eddig, mindegyiket Whiskassal etettem és imádták. Persze néha kaptak Kitekatot is.


3 hónapja lett meg a 4. cicám(ő már szobacica, ha számít valamit, az előző 3-at kiengedtem, nem is voltak ivartalanítva és ez lett a vesztük...nem akkor még egyszer átélni, milyen elveszíteni őket =( ). Napi 3-szor kap Whiskas alutasakos eledelt, variálom az ízeket, tehát 2-szer egymás után nem kap nyúlhúst pl. :D Ezen kívül adok neki Whiskas jutalomfalatot és száraz kaját is. Szokott kapni a csirkemellből, felvágottból is...egyszerűen nem tudok ellenállni neki, amikor néz rám. :)

Szereti a Whiskas-t, főleg a Supreme-ért bolondul. :)A szőre szép fényes, egészséges cica. Néha váltásként kap Rosmann-os eledelt, amit szintén szeret.


Ha így van(tehát a cica elégedett vele, és én is), akkor váltsak valami másra? Vagy aki panaszkodott, nem adott neki eleget belőle, és azért gondolta, hogy alultáplált lesz a cica? Esetleg CSAK azzal etette?


Milyen tapasztalatok vannak egyes eledelekkel kapcsolatban? Mit érdemes még a cica étrendjébe beépíteni?


2013. márc. 25. 15:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy szeretik a macskák, mert tele van ízfokozókkal. Hús meg van benne 5%. A kitekat az meg egyenesen méreg.
2013. márc. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as: nem a macskád ízlése számít, hanem az egészsége - feltételezem. Ha van gyereked - és imádja a chipset, attól még nem fogod chipssel etetni, ugye? :)
2014. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!