Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákat hogy "rakták...

A macskákat hogy "rakták össze" úgy, hogy nem árt nekik az a rengeteg szőr, amit a mosakodásuknál lenyelnek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
később kiköhögik mint a Kandúr a shrekben
2013. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés... Nem tudom pl., hogy azoknál a cicáknál hova tűnik, akik nem öklendezik ki a szőrcsomókat, mert akármennyire gondozzuk is a bundájukat, akkor is biztos, hogy benyelnek jó pár szálat. Én ilyet csak egy hosszú szőrű perzsánál láttam, hogy sokszor "tömbben" kijött belőle a szőr, az én rövid szőrűm nem szokott hányni. Így valószínű megemésztik, lehet nekik van külön valami szőrfeloldó váladék a nyálukban, gyomrukban, de ez csak tipp.
2013. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azért jutott eszembe, mert jó pár filmben volt már ilyenről szó, hogy valaki rágcsálta a haját, az összegyűlt a gyomrában-beleiben és elég nagy galibákat tudott okozni. A cicák ehhez képest szinte tizesével nyelik be a szőrt, és még olyan cicusról nem hallottam, akinél ebből gond lett volna.. Pedig nem nagyon találkoztam szőrt köpködő/hányó állattal se.. :)
2013. ápr. 1. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!